Financování

Blascak

OBJEVTE NEJVÝHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ FINANCOVÁNÍ NÁKUPU VAŠEHO VOZU

Kupte si nový nebo ojetý vůz Peugeot pomocí financování přizpůsobeného vašim možnostem a používání vozu. Značkové financování PEUGEOT FINANCE vám poskytne odbornou pomoc při rozhodování o nejvýhodnějším způsobu financování nákupu automobilu. Seznamte se s našimi produkty níže. Individuálně lze vyjednat i jiné než standardní podmínky, našim klientům se snažíme ušít nabídku přímo na míru!

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR

Spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu je účelovým úvěrem, poskytovaným leasingovou společností. Předmět úvěrové smlouvy je od počátku smluvního vztahu majetkem klienta. Úvěr je obvykle zajištěn samotným vozidlem, ale jsou možné i jiné formy ručení. Minimální délka úvěrové smlouvy je 12 měsíců, maximální pak 72 měsíců.

OPERATIVNÍ LEASING

Jde o obchodní vztah ujednaný mezi leasingovým pronajímatelem (leasingovou společností) a leasingovým nájemcem. Uzavírá se na relativně krátkou dobu pronájmu, která je podstatně kratší, než je doba životnosti a doba odepisování předmětu podle platné legislativy. Doba pronájmu bývá sjednána dle požadavků zákazníka. Ukončením řádné doby leasingu zůstává předmět leasingu dále ve vlastnictví pronajímatele.

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM

Na 3 roky včetně servisu předepsaného výrobcem, letních + zimních pneu, POV, HAV pojištění se spoluúčastí 10%.
Možno použít na nové nebo předváděcí vozy.
Nabídku možno vyhotovit dle individuálního požadavku klienta.

Kontaktujte naše specialisty:

Váš finanční poradce

STANISŁAW ORSZULIK
Prodejce ojetých vozů
Prodejce nových vozů Dongfeng
+420 773 771 729
orszulik@autotichy.cz