Automechanik

AUTOMECHANIK – PEUGEOT, CITROËN OSTRAVA

Do našeho autorizovaného dealerství a servisu Peugeot a Citroën aktuálně hledáme nového kolegu automechanika. Ozvěte se nám a zjistěte více.

  • automechanika osobních vozidel na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení: základní mzda + prémie + benefity (reálně čistý plat ve výši 28.000 – 40.000 a výše / měs.)
  • nástup: možný ihned
  • zaměstnavatel: Auto Tichý s.r.o.
  • adresa: ul. Rudná 32, Ostrava – Vítkovice, 703 00

CO VÁS ČEKÁ

Práce v mladém kolektivu pod vedením zkušeného vedoucího servisu na zánovních vozidlech průměrného stáří dvou let. Příprava nových vozidel, montáž originálního příslušenství a náhradních dílů. Práce s kvalitním nářadím v profesionálně vybavené dílně. Vzdělávání v oblasti opravárenství koncernových vozidel. Výhledově kariérní růst dle schopností na vyšší pozice v rámci firmy.

Pracovní doba PO-PÁ – 8,5h v rozmezí 7 až 17h, ideálně 7.00 – 15.30, 8.30 – 17 nebo dle individuální dohody.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

Základní znalosti při opravách motorových vozidel. Praxe v oboru výhodou ne podmínkou. Doškolení je možné, hodnotí se především zájem pracovat v daném oboru. Požadujeme spolehlivost a pečlivost.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Již léta zavedená firma, přátelský kolektiv, po zásluze dobré finanční ohodnocení. Stabilní práci, kde se hledí na osobní přístup každého zaměstnance a podle toho se i individuálně finančně posuzuje. Možnost práce přesčas s dosažením na neomezené nadstandardní výdělky. Při nástupu nabízíme garantovaný příjem bez ohledu na výkon, po dobu 3 měsíců a stabilizační náborový příspěvek.

Firemní benefity – stravenky, závodní stravování, slevy na firemní služby i materiál, umožnění práce na vlastním vozidle mimo pracovní dobu atd.

V případě zájmu Vás rádi provedeme provozovnou a zodpovíme dotazy.