VYBERTE SI NOVÝ PEUGEOT PARTNER PODLE SVÝCH POTŘEB

Nová generace PEUGEOT Partner navazuje na 20 let úspěšné existence tohoto modelu na trhu užitkových vozidel a referenční kvalitu prověřenou náročnými profesionálními zákazníky. Unikátní kabina PEUGEOT i‑Cockpit®.

Každá profese má své zvláštní potřeby a požadavky. Aby vyhověl představám všech zákazníků, soukromých podnikatelů i správců vozových parků větších společností, je Nový PEUGEOT Partner v nabídce v různých verzích.

Využíváte vůz jako mobilní kancelář

Při každodenním používání vozu uvítáte:

• Komfortní sedadla
• Konektivitu
• Technologie Mirror Screen
• Otočný psací stolek
• A řadu odkládacích prostorů

Ujedete mnoho kilometrů

Každý den využijete:

• Řadu asistenčních systémů na podporu řízení a manévrování
• Elektrickou parkovací brzdu
• PEUGEOT i‑COCKPIT®
• Surround Rear Vision
• Efektivitu motorů a automatické osmistupňové převodovky EAT

Vyrážíte do obtížně přístupného terénu

Při každodenním používání vozu oceníte:

• Zvýšenou světlou výšku a velká kola s pneumatikami M+S
• Ochranný kryt pod motorem
• Zesílený pohon vozu s Advanced Grip control
• Vpředu 3 sedadla
• Podlaha zavazadlového prostoru s ochrannou plastovou vrstvou
• Užitečná hmotnost až 1 000 kg
• Posílené osvětlení přepravního prostoru

Převážíte osoby a náklad

Při každodenním používání vozu potřebujete:

• Variabilitu pro pravidelnou přepravu 5 osob na palubě vozu
• Komfortní sedadla
• Prostor pro nohy ve 2. řadě sedadel
• Užitečnou délku až 3,5 m

Převážíte těžké náklady

Běžně převážíte těžké náklady a potřebujete:

• Užitečnou hmotnost až 1 000 kg, ukazatel přetížení
• Nákladový prostor s posíleným osvětlením
• 10 ok pro upevnění nákladu
• Možnost naložit až 2 europalety již od verze L1

Převážíte předměty velkých rozměrů

Při každodenním používání vozu využijete:

• Užitečný objem: až 3,9 m3
• Užitečná délka: až 2,15 m
• Prodloužená kabina
• Surround Rear Vision
• Ukazatel přetížení

Podle potřeby

Základní verzi ACCESS si můžete vybavit tak, aby vyhověla specifickým požadavkům vaší profese.

PEUGEOT i-COCKPIT®

Nový PEUGEOT Partner je prvním z užitkových vozů sériově vybaveným místem řidiče PEUGEOT i‑Cockpit®: moderní design spolu kompaktním volantem, zvýšenou přístrojovou deskou a velkým 8’’ kapacitním dotykovým displejem vám zajistí jednoduchou ovladatelnost a díky ergonomické pozici řidiče, která je v kategorii užitkových vozů ojedinělá, také výjimečně příjemné řízení.

SURROUND REAR VISION

Buďte mezi prvními, kdo s Novým PEUGEOT Partner bude využívat přednosti systému Surround Rear Vision.
Tento inovativní systém vám při manévrování umožní sledovat, co se děje kolem vašeho vozu. I bez oken budete mít při řízení dokonalý přehled.

Dvě kamery přenáší záběry nejbližšího okolí vozu na displej umístěný místo vnitřního zpětného zrcátka a umožňují tak řidiči sledovat prostor kolem vozu, z něhož výhled znemožňuje přepážka nebo karoserie bez prosklení.

UKAZATEL PŘETÍŽENÍ

Ukazatel přetížení je v kategorii užitkových vozů inovativní prvek výbavy. Tato nová palubní funkce řidiče informuje, pokud překročí maximální povolenou hmotnost (MTAC) nebo maximální povolené zatížení přední a zadní nápravy (CMAE).

VŮZ PROVĚŘENÝ PROFESIONÁLY

ROZMĚRY PRO USNADNĚNÍ PRÁCE

Rozměry vozu s délkou 4,40 m u verze L1 garantují optimalizovanou délku ložné plochy 1,81 m a dokonale odpovídají standardu segmentu. Tato délka umožňuje naložit dvě europalety o kapacitě od 3,30 m3 do 3,80 m3 podle zvolené verze.

Tyto hodnoty jsou ještě vyšší u verze L2, jejíž délka činí 4,75 m (+ 35 cm). Nabízí délku ložné plochy 2,16 m a objem nákladového prostoru mezi 3,90 m3 a 4,40 m3.

Nový PEUGEOT Partner využívá upravenou platformu EMP2, na níž stojí i další nejnovější modely značky PEUGEOT. Tento kvalitní a prověřený podvozek umožnil zkrátit převisy a malý průměr otáčení zaručuje snadnější manévrování. Pro otočení vozu u verze L1 stačí 10,82 m a u verze L2 jen 11,43 m.

Nový PEUGEOT Partner nabízí nejvyšší užitečnou hmotnost v této kategorii, pohybuje se dle verze od cca 600 kg do téměř 1 000 kg, L1 je k dispozici ve dvou specifikacích (650 a 1000), pro L2 je zvýšená nosnost standardem.

Potřebujete‑li v nákladovém prostoru silnější osvětlení a až 10 úchytů k upevnění nákladu, pak můžete využít Paket nákladový prostor.

Ukázka: součástí povinné výbavy je síť zabraňující posunu nákladu otvorem pro přepravu dlouhých předmětů k řidiči.

VARIABILITA K VAŠIM SLUŽBÁM

Podle zvolené verze může být Nový PEUGEOT Partner vybaven nastavitelnou lavicí Multiflex umožňující různé uspořádání vnitřního prostoru.

Multiflex obsahuje tři přední sedadla a mimořádně variabilní možnosti. Díky otvoru v přepážce a sklopení krajního sedadla do podlahy lze ložnou plochu prodloužit až na 3 m ve verzi L1 a na 3,35 m u verze L2. Sedadlo lze také vyklopit nahoru a na místě spolujezdce tak vznikne dodatečný přepravní prostor o objemu více než 400 litrů.

Pod sedákem prostředního sedadla se nachází uzamykatelný úložný prostor.

Úložné prostory byly navržené pro všestranné využití. Jsou dobře přístupné a důmyslně rozmístěné po celé kabině: odkládací schránka spolujezdce, kapsa v zavazadlovém prostoru, úložný prostor nad hlavou řidiče a spolujezdce a přihrádka spolujezdce v horní části palubní desky v místě, které se uvolnilo díky použití airbagu typu „bag in roof“. Do této schránky se vejde počítač s displejem 15″, který je možné otvorem pro kabel také nabíjet. Schránka má navíc i funkci chlazení.

Pro bezpečné upevnění nákladu je v základní výbavě k dispozici 6 ok. Na přání lze objednat Paket nákladového prostoru, který do stěn nákladového prostoru přidá další 4 úchyty. Obsahuje navíc LED osvětlení a 12V zásuvku.

Přístup do nákladového prostoru je zajištěný bočními posuvnými dveřmi (na přání) a dvoukřídlové zadní dveře (2/3–1/3) zajišťují maximální úhel otevření (výklopné zadní dveře jsou k dispozici na přání).

VÁŠ « BUSINESS PARTNER » JE SILNOU OSOBNOSTÍ

Robustní vzhled vozu mimo jiné vypovídá i o vaší schopnosti dostát svým závazkům. Kabina PEUGEOT i‑COCKPIT® vám přináší v této kategorii nevídaný uživatelský komfort – vše máte na dosah, aniž byste museli spustit oči z vozovky.

Nový PEUGEOT Partner má robustní příď s vertikální maskou chladiče a propracovanými předními světlomety. Proporce vozu – krátká horizontální kapota, zvýšená linie oken a kratší převisy – působí dokonale vyváženým dojmem.

Mimořádnou pozornost návrháři věnovali akustickému komfortu, který je pro řidiče při dlouhých hodinách strávených na palubě důležitým atributem.

PEUGEOT i-COCKPIT®

V UŽITKOVÉM VOZE POPRVÉ!

V interiéru Nového PEUGEOT Partner vás okamžitě zaujme palubní deska PEUGEOT i‑Cockpit®.
Při řízení nic nerozptyluje vaši pozornost, vše potřebné máte pohodlně na dosah ruky a kompaktní volant ergonomicky tvarovaný pro lepší uchopení dodá řízení na dynamice. Zvýšená přístrojová deska v zorném poli řidiče umožňuje číst důležité informace, aniž byste spustili oči z vozovky.
Kapacitní dotykový displej 8″ umístěný do středu palubní desky je natočený směrem k řidiči a poskytuje přímý přístup k hlavním funkcím: rádio, navigace, nastavení vozu, telefon…

SEDADLO MULTIFLEX

NOVÁ KVALITA ŽIVOTA NA PALUBĚ

Podle zvolené verze může být Nový PEUGEOT Partner vybavený nastavitelným sedadlem Multiflex, vpředu pak mohou cestovat 3 osoby. Jedná se o praktický doplněk, který vám umožní převážet současně pracovníky i veškerý potřebný materiál a nářadí a optimalizovat cestovní náklady. Vzhledem k absenci klasické parkovací brzdy (nahrazena elektrickou) je prostřední sedadlo širší a pohodlnější.

Vůz můžete rychle přeměnit na mobilní kancelář – stačí sklopit opěradlo prostředního sedadla a využít otočné psací desky, kterou lze nasměrovat k řidiči nebo ke spolujezdci. Pod sedákem prostředního sedadla se nachází uzamykatelný úložný prostor.

Úložné prostory byly navržené pro všestranné využití. Jsou dobře přístupné a důmyslně rozmístěné po celé kabině: odkládací schránka spolujezdce, úložný prostor nad hlavou řidiče a spolujezdce a přihrádka spolujezdce v horní části palubní desky v místě, které se uvolnilo díky použití airbagu typu „bag in roof“. Do této schránky se vejde počítač s displejem 15″, který je možné otvorem pro kabel také nabíjet. Schránka má navíc i funkci chlazení.

POCIT SVOBODY

VARIABILITA A KOMFORT PŘÍMO Z VÝROBY

Poprvé nabízí nový PEUGEOT Partner u délky L2 možnost verze Polocombi z výroby. Zadní lavice sedadel je převzatá z nového vozu PEUGEOT Rifter, díky čemuž nabízí výjimečný komfort a rekordní prostor pro nohy. Unikátní je v této kategorii také možnost sklopení druhé řady sedadel, která umožňuje vytvořit velký přepravní prostor a současně zachovat místo pro spolujezdce vpředu. Přední sedadlo spolujezdce lze sklopit do roviny, což usnadňuje přepravu dlouhých předmětů.

Nový PEUGEOT Partner POLOCOMBI nabízí:

• 5 míst s užitečnou délkou až 1,45 m a užitečným objemem 1,8 m3.
• 4 místa s užitečnou délkou až 2,22 m a užitečným objemem 1,8 m3.
• 2 místa s užitečnou délkou až 2,00 m a užitečným objemem 3,5 m3.
• 1 místo s užitečnou délkou až 3,44 m a užitečným objemem 4 m3.

SURROUND REAR VISION

MÍT PŘEHLED O SVÉM OKOLÍ

Buďte mezi prvními, kdo s Novým PEUGEOT Partner bude využívat přednosti systému Surround Rear Vision.
Tento inovativní systém vám při manévrování umožní sledovat, co se děje kolem vašeho vozu. I bez oken budete mít při řízení dokonalý přehled.

Dvě kamery přenáší záběry nejbližšího okolí vozu na displej umístěný na místě vnitřního zpětného zrcátka a umožňují tak řidiči sledovat prostor kolem vozu, z něhož výhled znemožňuje přepážka nebo karoserie bez prosklení.

Systém zahrnuje tři funkce:

• boční pohled na stranu spolujezdce a sledování mrtvého úhlu,
• pohled do dálky v ose vozu nahrazující vnitřní zpětné zrcátko,
• zadní parkovací kameru, která snímá prostor za zádí vozu a pro snazší manévrování udává šířku vozu včetně vnějších zpětných zrcátek, vzdálenost 30 cm, 1 m a 2 m od zadního nárazníku, poloměr otáčení podle natočení volantu a prostor potřebný pro otevření zadních dveří.

Se systémem Surround Rear Vision už nebudete muset volit mezi lepším výhledem z prosklené verze a spolehlivějším zabezpečením přepravovaného nákladu ve verzi s plechovou karoserií bez prosklení.

INDIKÁTOR PŘETÍŽENÍ

NEPŘEKRAČOVAT LIMITY

Indikátor přetížení je v kategorii užitkových vozů inovativní prvek výbavy. Tato nová palubní funkce řidiče informuje, pokud překročí maximální povolenou hmotnost (MTAC) nebo maximální povolené zatížení přední a zadní nápravy (CMAE).

VAŠI KAŽDODENNÍ POMOCNÍCI

Seznam technologických prvků výbavy je úctyhodný a v tomto segmentu nevídaný. Podle zvolené verze je v nabídce:

• Elektrická parkovací brzda, která se snadno ovládá, navíc se odstraněním ruční brzdy uvolnil prostor pro přihrádku nebo rozšíření sedadla ve verzi se třemi místy v první řadě.
• Adaptivní tempomat udržuje zadanou rychlost a přizpůsobí ji vpředu jedoucímu vozu. U automatické 8stupňové převodovky vůz může zpomalit až do úplného zastavení.
• Rozšířený systém rozpoznávání dopravního značení zobrazuje dopravní značky a maximální povolenou rychlost doporučuje jako hodnotu pro omezovač rychlosti / tempomat.
• Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu upravuje v případě nepozornosti řidiče dráhu vozu.
• Systém sledování pozornosti řidiče prostřednictvím kamery (Driver Attention Alert) sleduje chování řidiče a analyzuje pohyby volantu. • Pokud systém zjistí pokles pozornosti řidiče, upozorní ho zvukovým a vizuálním signálem.
• Access Safety Brake pro případ zjištění rizika srážky.
• Kontrola stability tažného zařízení stabilizuje boční výkyvy přívěsu nebo zpomalí rychlost jízdy, pokud je to potřeba.
• Automatické přepínání dálkových světlometů na potkávací a naopak.
• Couvací kamera „Visiopark 180°“ přenáší na displej obraz prostoru za vozem v úhlu 180°, s možností klasického zobrazení 180° (ptačí perspektiva) nebo „zoom“ s přiblížením překážky.
• Sledování mrtvého úhlu s výstražnou kontrolkou ve vnějších zpětných zrcátkách.
• Hands‑free přístup a startování vozu.

BUĎTE V KONTAKTU!

Konektivitu zajišťuje velký barevný dotykový displej 8″. Displej umístěný pohodlně na dosah je natočený k řidiči. Jeho součástí jsou dva USB porty, jack vstup a připojení Bluetooth. Systém dále doplňuje funkce Mirror Screen, kompatibilní s protokoly Mirror Link®, Apple Carplay™ a Android Auto™.

3D navigační systém je propojený s hlasovým ovládáním a umožňuje jednoduché a intuitivní vyhledávání bodů zájmu. Při plánování trasy zohledňuje dopravní situaci v reálném čase (TomTom Trafic), nabízí zobrazení parkovišť, čerpacích stanic a předpověď počasí v místě.

ODOLNOST MÁ V GENECH

PEUGEOT PARTNER S NOVOU PLATFORMOU

Nový PEUGEOT Partner navazuje na 20 let úspěšné existence tohoto modelu na trhu užitkových vozidel a referenční kvalitu prověřenou náročnými profesionálními zákazníky. Je vystavěný na nové platformě, díky níž se pro vás řízení stane potěšením a jeho obratnost i dynamické vlastnosti vozu vás mile překvapí.

Nový PEUGEOT Partner ve verzi L2 má vyváženou atraktivní siluetu s větším rozvorem i zadním převisem, s nimiž dochází ke zvětšení přepravní kapacity, aniž by to ovlivnilo obratnost a dynamiku jeho jízdního projevu.

Spojte 2 různé světy:

• Díky jízdním kvalitám přední části platformy EMP2 (společné se současnými vozy SUVi a hatchbacky značky PEUGEOT) Nový PEUGEOT Partner vyniká dynamickým komfortem, přesným vedením stopy, optimálním poloměrem otáčení a asistenčními systémy řízení, které byly doposud vyhrazeny pouze osobním vozům.
• V zadní části došlo k vylepšení předchozí generace nápravových prvků, což umožnilo zvýšit užitečnou hmotnost až na 1000 kgi, zvětšit šířku bočních posuvných dveří a usnadnit přístup do nákladového prostoru. Provedení zadních dveří se zakrytými závěsy je optimálním řešením z pohledu bezpečnosti i spolehlivosti.

Mohlo by vás zajímat

Traveller Business

Expert Combi

Boxer Minibus

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz