NOVÝ PEUGEOT 308, DOKONALÝ DESIGN

Energie a temperament nového kompaktního hatchbacku PEUGEOT 308 jsou pro vás příslibem intenzivních pocitů, které vás při řízení čekají.

ENERGIE A CHARAKTER

Nezapomenutelné setkání! Svou osobitostí si vás nový PEUGEOT 308 získá od prvního okamžiku. Uprostřed výrazné přední masky se vyjímá znak lva a nová hliníková kola stylovým způsobem zdůrazňují eleganci vozu. Svůj ušlechtilý charakter nový PEUGEOT 308 stvrzuje světelným podpisem nových halogenových světlometů.

PEUGEOT i-COCKPIT®, NOVÉ ZÁŽITKY PŘI ŘÍZENÍ

Interiér i místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit® jsou plně zasvěcené vašemu potěšení. Poznáte, že řízení s kompaktním volantem, vyvýšenou přístrojovou deskou a dotykovým kapacitním displejem může být mnohem živější a neuvěřitelně intuitivní. Vaše prožitky umocní i prvotřídní zvuk systému Hi‑Fi Denon a schopnosti výbavy Driver Sport Pack

PEUGEOT 308 GT, VYHRANĚNÁ OSOBNOST

MĚNÍ ZAŽITÉ ZVYKLOSTI

Fascinující síla osobnosti nového PEUGEOT 308 GT vás uhrane. Snížený podvozek mu dodává energický vzhled a se sériově dodávaným Driver Sport Pack řízení získává dynamiku, která nemá obdoby.

STVOŘEN PRO VÝKON

Sportovní ve všech ohledech! Nový PEUGEOT 308 GT vám pro vaše potěšení a špičkové výkony nabízí exkluzivní motory 1.6 THP 205 S&S MAN6i a nový 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8

JEDNÍM SLOVEM ODVÁŽNÝ

Ušlechtilá a ladná silueta nového PEUGEOT 308 se vyznačuje vyváženými proporcemi a osobitým stylem, který jí dodává robustní a dynamický vzhled. Nová přední maska s chromovanými fazetami a nové eliptické halogenové světlomety zdůrazňují sílu osobnosti tohoto nového vozu se znakem lva na přídi.

PŮSOBÍ NA VAŠE SMYSLY

Minimalistický a funkční design interiéru a precizně propracovaná ergonomie přináší řidiči při řízení nové, intenzivnější pocity. PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty – kompaktní volant, zvýšená přístrojová deska a kapacitní dotykový displej ‑ vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné jízdní zážitky.

DESIGN NOVÉHO 308 GT

NA PRVNÍ POHLED JINÝ

Nové křivky vozu PEUGEOT 308 GT zdůrazňují jeho temperament a ušlechtilou eleganci. Impozantní přední část se znakem lva uprostřed, horizontální kapota s vertikální přední maskou a nový dynamický nárazník odhalují jeho sílu a energii. Černý lem nárazníku, kryty spodní části karoserie, hliníková kola DIAMANT 18“ a sportovní odpružení s podvozkem sníženým o 10 mm zdůrazňují osobitost siluety tohoto výjimečného vozu.

Při pohledu zezadu vás 308 SW GT zaujme černě lakovaným difuzorem se dvěma stylovými koncovkami výfuku.

A sportovní jízda bez podpory systému ESP pro vás jistě bude silným zážitkem.

PRONIKAVÝ POHLED

Nepřehlédnutelnou výbavou, která dnem i nocí vypovídá o temparementu nového PEUGEOT 308 GT a zdůrazňuje jeho silnou osobnost, jsou integrované Full LED světlomety. Dynamické směrové LED ukazatele a přední mlhová LED světla jsou dalším znakem technologické vyspělosti vozu.

OSOBNOST DO POSLEDNÍHO DETAILU

Objevte stylově vytříbený interiér nového vozu PEUGEOT 308 GT s materiály nejvyšší kvality a dokonalým designem. Volant potažený přírodní kůží, hliníkové doplňky a luxusní čalounění sedadel s kontrastním červeným prošíváním, které najdeme i na palubní desce, ve výplních dveří, na volantu, manžetě řadicí páky a na kobercích, to vše vypovídá o preciznosti, s jakou se návrháři věnovali každému jednotlivému detailu.

Jakmile nastoupíte do vozu, na přístrojové desce se specifickým šachovnicovým podkladem se vám dostane přivítání ve stylu GT. V tomto elegantním prostředí prosvětleném velkým panoramatickým střešním oknem se sluneční clonou se vy i vaši spolucestující budete cítit vždy dobře naladění.

NOVÝ DOPLNĚK NA PŘÁNÍ 308 BLACK PACK: ČERNÁ JE “IN”

Novému provedení 308 Black Pack vládne černá barva.

Uprostřed expresivní přední masky se vyjímá logo Black Lion sladěné s mřížkou chladiče v provedení černá “Cornélie” a lištou v odstínu černá “Perla Nera”, která lemuje mřížku přední masky, směrové ukazatele i přední mlhové světlomety. Celkový dojem dokreslují osmnáctipalcová hliníková kola Saphir Black v barvě černá Mist, která hrou se světelným odrazem vytváří diamantový efekt.

PEUGEOT 308 Black Pack, jednoduše radikální!

 

PEUGEOT i-Cockpit®, ATRAKTIVNÍ A DOKONALE JEDNODUCHÝ

PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné zážitky. Kompaktní volant zajistí při manévrování s vozem lepší obratnost, vyvýšená přístrojová deska poskytuje při řízení vyšší komfort a ovládání funkcí na kapacitním dotykovém displeji je zcela intuitivní.

NAVIGACE 3D

Navigace 3D s hlasovým ovládáním vám na kapacitním dotykovém displeji zobrazí všechny praktické informace, které při řízení jistě oceníte.

MIRROR SCREEN

S funkcí Mirror Screen můžete aplikace kompatibilní s protokoly Android Auto nebo MirrorLink® ovládat přímo na kapacitním dotykovém displeji vozu.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Potěšení, které řidič za volantem nového PEUGEOT 308 díky jeho vysoké technické úrovni a příkladným jízdním vlastnostem zažívá, dává řízení nový smysl. Podvozkové části byly upraveny, aby vyhovovaly parametrům jednotlivých motorů BlueHDi a PureTech. Dosahují tak maximální účinnosti a cestující se mohou těšit na jízdní komfort na úrovni vozů vyšší třídy.

POTĚŠENÍ SMYSLŮ

DRIVER SPORT PACK

Driver Sport Pack modifikuje některé parametry, které umocní vaše potěšení při řízení vozu. Stisknutím tlačítka „Sport“ na středové konzoli systém působí na vaše smysly a zintenzivní vaše emoce: zvyší se reaktivita posilovače řízení

a akceleračního pedálu, motor má silnější a sportovnější zvuk, podsvícení ukazatelů na přístrojové desce se změní z bílé na červenou a zobrazí se údaje o využití dynamického potenciálu vozu: dosahovaný výkon, tlak přeplňování, točivý moment nebo podélné a příčné zrychlení.

HI-FI DENON

Užívejte si prvotřídní kvalitu hudební reprodukce a přirozený zvuk systému Hi‑Fi Denon. Jedná se o špičkovou Hi‑Fi sestavu vyvinutou na míru podle parametrů interiéru vozu PEUGEOT 308. Sestava zahrnuje 8 reproduktorů, subwoofer a digitální zesilovač. Můžete zvolit 2 způsoby nasměrování zvuku a 5 zvukových prostředí. Všichni cestující ve voze se tak mohou těšit na hudební zážitek, který svou věrností a výkonem dosahuje kvalit živého vystoupení.

ÚČINNÉ MOTORY

NOVÉ MOTORY PURETECH

Nový PEUGEOT 308 je poháněný tříválcovými benzinovými motory 1.2 PureTech 110 S&S nebo 1.2 PureTech 130 S&S. Jedná se o benzinové motory PureTech nové generace s přímým vstřikováním a novou manuální šestistupňovou nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Obě nové verze převodového ústrojí jsou účinnější a poskytují vyšší komfort řízení.

NOVÉ MOTORY BLUEHDI

Nový PEUGEOT 308 je v nabídce s novými motory 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6 a 1.5 BlueHDi 130 S&S ve verzi s převodovkou MAN6 nebo EAT8, které na trh zavádí nový kompaktnější systém na snížení emisí škodlivin. Systém řeší emise u zdroje a ve výfukovém potrubí. Umožňuje zlepšit účinnost zpracování škodlivin ve výfukových plynech a dále snížit spotřebu paliva.

EXKLUZIVNÍ MOTORY PRO 308 GT

Exkluzivní motory 1.6 PureTech 225 S&S MAN6 a nový 2.0 BlueHDi 180 S&S s novou automatickou převodovkou EAT8 umocňují sportovní charakter nového PEUGEOT 308 GT.

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Nová automatická převodovka EAT8 je stejně úsporná jako převodovky s manuálním řazením. S novým elektrickým ovladačem Shift and Park by wire a páčkami na volantu je řazení rychlé a plynulé.

[/vc_tta_section]

Mohlo by vás zajímat

308 GTi

3008

308 SW

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz