OBJEVTE CITROËN C3 VE VIDEÍCH!

Do světa kompaktních hatchbacků přichází nová vlna inovací! Moderní CITROËN C3 nabízí trendy optimistický design, který zvýrazňují barevné doplňky stejně jako ochranné prvky Airbump®. Jeho elegantní silueta vás okamžitě upoutá. Objevte CITROËN C3 v šesti videích zaměřených na styl, možnosti přizpůsobení, Citroën Advanced Comfort®, nové technologie a kameru ConnectedCAM Citroën®.

360° VIRTUÁLNÍ TESTOVACÍ JÍZDA

Řízení v rušném městě je často strašákem pro každou ženu. Nepřehledné dopravní situace, nervózní řidiči, a hlavně nedostatek místa na zaparkování. To určitě znáte. Ovšem nemusí tomu tak být. I jízda po přeplněných ulicích se může stát zábavou. A to díky Citroenu C3, městskému vozu s kompaktními rozměry a velkým vnitřním prostorem. Kombinací barvy karoserie a vnějších prvků se stanete v městské džungli nepřehlédnutelná.

DESIGN

Zamilujte se na první pohled! CITROËN C3 upoutá charismatickou přídí, výraznou maskou chladiče a robustností, to vše mu dodává silný a energický vzhled. Jeho ladné linie, působivý design a líbivé barvy z něj činí módní trendy model. S vozem CITROËN C3 se spolehlivě odlišíte a budete styloví!

SVĚTELNÝ PODPIS

Při pohledu zepředu zaujme dvouúrovňový světelný podpis, který vůz opticky zvyšuje. Chromované logo CITROËN umístěné v masce plynule přechází až ke světlům LED denního svícení, pod nimiž jsou umístěny oblé světlomety. Přední nárazník splývající s karoserií dodává vozu na mohutnosti, zatímco barevné lemování mlhových světlometů oživuje celkový vzhled!

BAREVNÝ KONTRAST

Dvoubarevné provedení karoserie je jedním z okamžitě identifikovatelných znaků vozu CITROËN C3. U střechy můžeme volit mezi 3 barvami, které ladí s lemováním mlhovek, vnějšími zpětnými  zrcátky a polepy sloupků C a přitom ostře kontrastují s černými sloupky zvýrazňujícími dynamickou siluetu vozu. Plocha skel zajišťuje vyvážený poměr mezi bezpečností a dobrou světelností v kabině. Výsledkem je sebevědomý přívětivý vzhled bez známek agresivity.

POLEP STŘECHY

Originální polep střechy váš CITROËN C3 spolehlivě odliší a podpoří jeho moderní vzhled. Polep v bílém či černém provedení je odolný vůči povětrnostním vlivům i poškrábání.

AIRBUMP®:
DESIGN, KTERÝ CHRÁNÍ

Ochranné prvky Airbump®, které byly použity již u vozu CITROËN C4 Cactus, jsou tvořeny vzdu-chovými kapslemi. Tento typický znak vozů CITROËN je stylovým doplňkem a zároveň chrání karoserii vozu.

Použitý materiál, kterým je termoplastický polyuretan, je odolný vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.

Panely umístěné ve spodní části dveří jsou tvořeny kapslemi plněnými vzduchem. Ty chrání auto-mobil v místech, které jsou v městském prostředí nejzranitelnější. Prvky Airbump® oživuje bílé nebo červené lemování, které je sladěné s barvou střechy.

ŠIROKÁ ŠKÁLA BAREVNÝCH KOMBINACÍ

CITROËN C3 poskytuje bohatou nabídku barev karoserie, ze kterých můžete vybírat: Almond Green, Polar White, Cobalt Blue, Shark Grey, Arctic Steel, Ruby Red, Perla Nera Black, Orange Pow-er nebo Soft Sand.

Kombinací těchto barev se 3 možnými barevnými provedeními střechy (Black Onyx, Sport Red, Opal White) získáte jedinečnou možnost individualizovat svůj vůz. Kontrastní střechou oživíte nevýraznou barvu karoserie nebo naopak výraznou barvu ztlumíte střízlivým provedením střechy. Tyto barevné kombinace posilují inovativní styl a svěžest vozu CITROËN C3.

PŘIZPŮSOBTE VŮZ VLASTNÍM PŘEDSTAVÁM

Možnosti individualizace jsou neomezené. Dvoubarevná či jednobarevná karoserie? S prvky Airbump® nebo bez nich? Provedení interiéru vyzývavé nebo střídmě elegantní? Vybírejte ze všech možných barevných kombinací!

POHODLÍ

Ve voze CITROËN C3 se budete cítit jako v bavlnce, izolováni od vnějšího světa a rušného provozu. Ihned po nasednutí vás obklopí komfort, který zajišťují již od pohledu pohodlná sedadla. Panoramatické střešní okno vpouští do kabiny dostatek světla a vytváří v interiéru příjemnou atmosféru. V neposlední řadě zajisté oceníte velké množství praktických odkládacích ploch. Vůz působí celkově velmi pohodlným dojmem a vy, stejně jako vaši spolucestující, si cestování dozajista užijete.

PROSTORNOST
& DŮMYSLNÉ ODKLÁDACÍ PLOCHY

Úložné prostory jsou řešeny s ohledem na co největší funkčnost. CITROËN C3 nabízí praktický středový odkládací prostor, který je doplněn prostornými kapsami v panelech předních dveří.

Světlý vnitřek odkládacích přihrádek kontrastuje s odloženými předměty, a proto je nepřeh-lédnete. Nekompromisní zavazadlový prostor disponuje objemem téměř 300 l.

NEVÍDANÁ ELEGANCE

Interiér vozu kombinuje prvotřídní použité materiály s řadou elegantních prvků.  Harmonie je jasně patrná z ladných linií dveří, sedadel i palubní desky. Příjemné kvalitní materiály  ve spojení s výraznými barvami jsou v dokonalé symbióze.

Design interiéru je inspirován světem cestování, o čemž svědčí zejména kliky dveří a textilní prvky na palubní desce.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Vychutnejte si naplno krajinu, kterou projíždíte, díky panoramatickému střešnímu oknu. Posádka vozu CITROËN C3 zcela jistě ocení příjemně prosvětlenou kabinu, která opticky zvětšuje prostor. Intenzitu světla je možno měnit pomocí zatemňovací clony.

PŘÍJEMNÝ POCIT V KABINĚ

Uvnitř vozu se cítíte jako v obývacím pokoji! Tento pocit posiluje horizontálně členěná palubní deska, která vyvolává dojem velkého prostoru a šířky kabiny.

POHODLNÁ SEDADLA

Maximální péče byla věnována sedadlům vozu CITROËN C3, která jsou pohodná a dostatečně široká. Díky bederní opěrce a zvoleným materiálům poskytují komfort na nejvyšší úrovni.

TECHNOLOGIE

CITROËN C3 nabízí i nejnovější technologie v podobě zabudované full HD kamery ConnectedCAM Citroën™ či 3D navigaci s hlasovým ovládáním. Moderní hatchback je rovněž vybaven celou řadou asistenčních systémů řízení jako jsou zpětná parkovací kamera, systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu nebo systém sledování mrtvého úhlu.

NATOČTE SI SVÉ ZÁŽITKY ZA VOLANTEM

 

Kamera ConnectedCAM Citroën® ve voze CITROËN C3 vám umožní zvěčnit si úchvatné scenérie, nevšední místa či panoramata měst. Tento nový systém používá kameru umístěnou za zpětným zrcátkem, která natáčí to, co řidič vidí přes čelní sklo automobilu. Poskytuje videozáznam vašich zážitků za volantem: jednoduchým stiskem pořídíte fotografii a můžete ji sdílet na sociálních sítích. Kamera snímá a ukládá to, co se děje před vámi, takže může poskytnout i cenné informace v případě nehody.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY PRO BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDU

Systém nouzového automatického brzdění se zvukovou a vizuální výstrahou snižuje riziko vzniku kolize. Multifunkční kamera umístěná v horní části čelního skla detekuje překážky. Je-li zjištěno riziko kolize, systém řidiče upozorní a pokud řidič nereaguje, systém automaticky vozidlo zastaví.

Systém sleduje chování řidiče pomocí multifunkční kamery umístěné v horní části čelního skla a zjišťuje případné odchylky od dráhy vozu od vodorovného značení na silnici. Tato funkce je zvláště vhodná na dálnicích při rychlostech nad 65 km/h.

Systém usnadňující rozjezd do svahu, který zabrání nežádoucímu posunu vozu po uvolnění brzdového pedálu. Funguje při sklonu větším než 3 %, kdy udržuje vůz na místě po dobu dvou vteřin.

Tento systém, který funguje podobně jako čidla parkovacího asistentu, je velmi užitečný na rychlostních silnicích a dálnicích. Systém upozorňuje řidiče pomocí kontrolky ve vnějších zpětných zrcátkách na přítomnost jiného auta v mrtvém úhlu.

Systém rozpoznávající pomocí kamery vodorovné značení na silnici dokáže zjistit neúmyslné opuštění jízdního pruhu. Jakmile systém zjistí riziko překročení dělicí čáry, spustí řídící jednotka systému alarm. Řidič je upozorněn zvukovým signálem a vizuálním varováním.

Systém umožňující zobrazit na dotykovém displeji bezprostřední okolí za vozem. Pohled je doplněný barevnými čárami, které vymezují vzdálenost vozu od případné překážky. Výsledkem je skutečně snadnější manévrování!

Cítíte únavu? Systém po 2 hodinách nepřetržitého řízení při rychlosti převyšující 65 km/h vyzve řidiče, že je čas udělat si přestávku.

Tento systém přináší řidiči v jakémkoliv okamžiku informace o rychlostních limitech, které je třeba dodržovat. Jakmile je dopravní značka s omezením rychlosti detekována kamerou, řidič může přijmout doporučení k povolené rychlosti a upravit tempomat nebo omezovač.

DIESELOVÉ MOTORY BLUEHDI & A BENZINOVÉ MOTORY PURETECH

CITROËN C3 nabízí nejnovější generaci benzinových motorů PureTech, které jsou účinné a zároveň úsporné. Benzinové verze jsou v CITROËNU C3 k dispozici s tříválcovým motorem PureTech 82 s manuální převodovkou.

Pro rozšíření dynamické řady motorů je CITROËN C3 k dispozici také s motorem, který v roce 2018 získal ocenění Mezinárodní motor roku, PureTech 110 (Stop&Start) s automatickou převodovkou EAT6, který nabízí optimální potěšení z jízdy, pohodlí i efektivitu.

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz