FENGON 5

FENGON 5

Necháte se unést vášní dongfeng?

Záruka 7 roků nebo 150 000 km!

Uvnitř se nachází dvoudílná panoramatická střecha, která umožňuje vychutnávat si přirozené světlo v interiéru a také svěží vánek při cestování.

Tento vůz si můžete vybrat v modré, bílé, černé nebo tmavě červené barvě, abyste se trefili do vkusu každého.

Dongfeng FENGON 5 v každé ze svých barev odráží pocit luxusu a pohodlí na cestách.

Vnější doplňky s chromovanými liniemi dávají 5 vyniknout zejména díky designu přední části vozidla s jasně definovanými detaily a centrálně umístěným logem.

Plný nejmodernějších technologií

OSVĚTLENÍ

Automobil disponuje automatickými denními LED světly. Je vybavený dynamickými směrovými světly a interiér vás naladí pomocí LED náladového osvětlení v 7 barvách. Vozidlo je vybavené přisvícením do zatáček.

KLIMATIZACE

Inteligentní klimatizace a standardně dodávaná vyhřívaná přední kožená sedadla se ovládají pouhým dotykem dotykového displeje na centrálním ovládacím panelu, což vám zaručí příjemné cestování.

POHODLÍ

Kožený interiér s vyhřívanými sedadly a elektricky nastavitelným sedadlem řidiče vám zpříjemní jízdu. Zejména na delších cestách vás ergonomická a pohodlná sedadla neunaví.

KOŽENÝ INTERIÉR NAPPA

Čalounění sedadel je vyrobeno z kůže Nappa, která je známá svou měkkostí, odolností a vysokou kvalitou. Přední sedadla jsou vyhřívaná a sedadlo řidiče je rovněž elektricky ovládané. Dveře jsou rovněž čalouněny kvalitní měkkou kůží a prošívanými detaily.

MULTIFUNKČNÍ DISPLEJ

Pokročilý digitální systém, který vám poskytne přehled o všech potřebných funkcích.

SPORTOVNÍ A STYLOVÝ

Nový model Fengon 5 posouvá sportovní styl na vyšší úroveň díky vylepšením a poutavým detailům v každém ohledu. Chromovaná řadicí páka je dokončena rafinovanými měkkými materiály pro ještě pohodlnější ovládání.

VÝBĚR REŽIMU JÍZDY

Fengon 5 vám pomůže vychutnat si dynamický styl jízdy díky standardní automatické převodovce, která nabízí výběr ze 3 různých jízdních režimů – Komfort / Sport / Zima.

BEZPEČNOST

Vaši bezpečnost na silnici zajišťuje nejmodernější skelet karoserie z vysokopevnostní oceli. V případě nárazu vás samozřejmě ochrání přední a boční airbagy. Nechybí ani parkovací senzory a zadní kamera.

INTEGROVANÁ PALUBNÍ KAMERA

Standardní širokoúhlá integrovaná palubní kamera zaznamená každou dopravní situaci a v případě nehody vám poskytne nezpochybnitelný důkaz.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUP

Chytrý klíč odemyká a zamyká vůz bez použití rukou a pomocí tlačítka start-stop můžete zapnout nebo vypnout motor pouhým stisknutím tlačítka. Dveře zavazadlového prostoru otevřete bez námahy.

18″ KOLA Z LEHKÝCH SLITIN

Osmnáctipalcová kola vyrobená z vysoce kvalitního materiálu jsou vybavena širokými pneumatikami, které vám umožní užít si jízdu naplno a zvýší kontakt pneumatik s povrchem vozovky.

FENGON 5 Vám dá vždy více

Kromě sportovního designu exteriéru je FENGON 5 vybaveno také řadou doplňků nejnovější generace, jako je centrální multimediální jednotka s 10,25palcovým dotykovým displejem, který umožňuje také centrální ovládání vozidla a připojení k mobilním telefonům.

Nesklame Vás

Multifunkční volant je potažený kůží a obsahuje multifunkční tlačítka pro ovládání různých prvků, jako je hudba, hlasitost, rádio a palubní počítač.

Nové SUV FENGON 5 je vybaveno parkovacími senzory se zadní kamerou, které usnadňují parkování, a couvací kamera umožňuje na velké obrazovce sledovat, jaké předměty nebo osoby se nacházejí v zadní části vozidla. Ve vyšší verzi je toto vozidlo vybaveno také přední kamerou, která umožňuje sledovat celý prostor kolem vozidla.

Sedadla, dveře a loketní opěrky mají černé nebo červené kožené čalounění NAPPA (podle zvolené verze), které dodává interiéru vozidla velkou eleganci a působí příjemně v každém okamžiku jízdy.

Vyberte si podle Vašeho vkusu

Barevné provedení Dongfeng FENGON 5

Testování FENGON 5 

Specifikace

Parametry konfigurace modelu FENGON 5 

STÁHNOUT PDF

Dongfeng FENGON 5

SPORTOVNÍ DESIGN A LUXUS V JEDNOM, TO JE FENGON 5