Loader

Dekontaminujeme váš interiér OZÓNEM!

Dekontaminujeme váš interiér OZÓNEM!

✅ Náš servis je stále otevřen. K tom po každém servisu vám vyčistíme interiér Ozonizátor – Generátorem ozónu. 💥Ten zaručuje plnohodnotnou mikrobiologickou dekontaminaci a odstranění všech organických i anorganických zápachů.

Vyčištění vašeho vozu po servisu je nyní ZDARMA a to až do odvolání. Hygiena a čistota je nezbytná jak ve vnitřních prostorech vozidel, tak klimatizačních zařízeních vozidel. Ručně prováděná opatření a technologie, při kterých jsou používány chemické prostředky, se pro zabránění plnohodnotného odstranění nečistot často ukazují jako nedostatečná. Jsou oblasti nebo místa, kde je nemožné odstranit nečistoty a prach. Zde se množí bakterie, viry, spóry, plíseň apod.

Tyto mikroorganismy, které se neuvěřitelně rychle rozmnožují, jsou, bez ohledu na to, že infikují okolí, hlavní příčinou nepříjemných zápachů a výparů.

Nemůže je zničit žádný čistící přípravek, pouze ozon!

Generátor ozonu (Ozonizátor), zaručuje plnohodnotnou mikrobiologickou dekontaminaci a odstranění všech organických i anorganických zápachů. Zařízení prostřednictvím ionizace vzduchu vytváří nestabilní alotropy kyslíku, tedy ozon O3. Ozon je velmi silné oxidační činidlo a odstraňuje všechny nečistoty nahromaděné v kabině. Efektivně odstraňuje vlhkost, která se shromažďuje převážně na podlahové vrstvě a odparnících klimatizace. Odstraňuje i nepříjemné zápachy.

Top