Prodej

Prodej vozidel značky Peugeot

Servis

Servis vozů Peugeot

Náhradní díly

Nahrádní díly a příslušenství

Autopůjčovna

Autopůjčovna vozidel Peugeot

 

Peugeot | Motion & Emotion

Francouzská značka Peugeot nabízí styl, který vychází z emocí, pohybu a designu oslovujícího všechny bez ohledu na věk nebo motoristické preference. Peugeot dodnes představuje synonymum inovací a různorodosti, čehož je důkazem činnost společnosti v mnoha odvětvích mimo automobilový průmysl.

Peugeot nabízí také inovativní elektrická a hybridní vozidla splňující nejpřísnější ekologické normy, díky kterým můžete mít z jízdy ještě lepší pocit. Peugeot se zaměřuje na co největší snížení emisí CO2, v roce 2011 společnost dokonce zavedla novou mikrohybridní technologii e-HDi. HDi motory a turbomotory obecně poskytují svým uživatelům ty nejlepší možné zážitky z jízdy – pohodlné ovládání a plynulost související s mimořádně nízkou spotřebou, kterou stojí za to mít. Mezi současně nejzajímavější modely patří nový Peugeot 308, který se stal automobilem roku 2014. Nový Peugeot 308 nabízí vysoký komfort pro řidiče v podobě výbavy, která umožňuje zcela intuitivní ovládání a rychlý přístup k praktickým funkcím a aplikacím.

Peugeot Professional Center

Ať již podnikáte nebo spravujete firemní vozový park, jistě víte, že kvalitní služby a individuální přístup mohou hrát velkou roli stejně tak jako výhodné ceny a snižování nákladů. Právě proto je zde pro Vás nachystán Peugeot Professional Center, kde Vám vyškolení pracovníci pomohou přeměnit Váš vozový park na efektivní nástroj Vaší firmy. Více informací naleznete zde.

Prodej ojetých vozů

Nejen nová, ale i ta ojetá vozidla značky Peugeot, si u nás mohou naší klienti zakoupit. Řadě těchto vozidel jsme po mnoho let poskytovali prvotřídní záruční i pozáruční servis. Díky tomu si můžeme být 100% jistí nejen jejich minulostí, ale především stavem, ve kterém je předáváme novým, spokojeným majitelům.

Prodej vozů Peugeot

Autosalon Ostrava

Telefon: 599 529 518
E-mail: autotichy@autotichy.cz

Autosalon Havířov

Telefon: 596 412 700
E-mail: sucha@autotichy.cz

Prodejci nových vozidel

 

Prodejci i výkup ojetých vozů

Servis Peugeot

Profesionální tým servisu Auto Tichý je pro majitele vozů značky Peugeot k dispozici po celou dobu životnosti vozidla s maximální péčí. V rámci záručního i pozáručního servisu jsou zajištěny nejen pravidelné servisní prohlídky, ale také kompletní pneuservis včetně uskladnění pneumatik a disků, servis a plnění klimatizace, měření emisí, příprava a zprostředkování STK a speciálně také kontrola a seřízení geometrie.

Likvidace pojistných událost

Auto Tichý je smluvním partnerem většiny pojišťoven působících a území České republiky. Také proto je více než snadné zajistit našim klientům likvidaci veškerých pojistných událostí (jak po administrativní, tak po technické stránce). Rychlá výměna autoskel a karosářské práce s využitím vlastní autorizované lakovny jsou výsadami našeho servisu.

Ostatní služby

Dle potřeby poskytujeme také ruční mytí a čištění interiéru vozidel, montáž mechanického zabezpečení řadící páky: Construct, Defend-Lock, Medvěd Blok a montáž doplňkového vybavení.

Záruční a pozáruční servis Peugeot

 

Náhradní díly Peugeot

Využití originálních náhradních dílů pomůže výrazně prodloužit životnost Vašeho vozidla. Ať již se jedná o nový či starý vůz značky Peugeot, naše havířovská pobočka nabízí spektrum náhradních dílů, které uspokojí potřeby každého motoristy. Nejen pomoc s výběrem, ale také případná pomoc s montáží usnadňuje našim klientům samotný nákup i nezbytnou péči o vozidlo. V současnosti nabízíme také velkoobchodní prodej všech součástek a náhradních dílů.

Peugeot příslušenství

Automobilka Peugeot nabízí majitelům vozů své značky pestrou škálu doplňkového příslušenství od kol až po střešní přepravní systémy. Naši zákazníci si mohou své vozidlo přizpůsobit všem svým potřebám i v oblasti komfortu, bezpečnosti, multimédií, ale také stylu – samozřejmostí je případná pomoc s montáží či umístěním zakoupeného příslušenství přímo na servise odborným personálem. Zvažujete-li doplnění svého vozu o nový prvek, aktuální katalog originálního Peugeot příslušenství si můžete prohlédnout zde nebo navštívit naši prodejnu, kde Vám s výběrem poradíme na základě dlouholetých zkušeností našeho týmu i našich spokojených zákazníků.

 

Autopůjčovna vozidel Peugeot

Auto Tichý je jedním z prvních provozovatelů autopůjčovny na Ostravsku. Disponuje velkým vozovým parkem, ve kterém je možné nalézt různé modely automobilů značky Peugeot. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována profesionálním týmem techniků, tak aby byla při každém zapůjčení maximálně spolehlivá. Všechna vozidla jsou havarijně pojištěná s minimální spoluúčastí jen 5 000 Kč. K vozidlům je možné zapůjčit také řadu doplňků a příslušenství, mezi kterými nechybí ani dětská autosedačka či střešní nosič.

Zvažujete koupi nového vozu? Vyzkoušejte si jej opravdu pořádně.

Kontakty na servis

 

Stránky Peugeot

Peugeot

Novinky a akce