Servis

Servis vozidel Ford

Náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství

Autopůjčovna

Půjčovna vozidel značky Ford

 

Ford | Go Further

Značka Ford je od počátků spojována se svým zakladatelem Henry Fordem, jehož cílem bylo vyrobit levné, přesto kvalitní auto, které by si mohl dovolit skutečně každý. Stejné cíle společnost ctí i v současnosti, navíc dává prostor různorodosti, díky které je individuálně řstupováno nejen ke každému zákazníkovi, ale také k zaměstnancům, kteří jsou pilířem kvality a růstu technologií.

Mezi nejvýraznější technické inovace patří motory EcoBoost, které jsou plnohodnotnou alternativou dieslových i řady hybridních modelů a byly již dvakrát po sobě vyhodnoceny jako motor roku 2012 a 2013. Nižší emise CO2, ale především až o 20% nižší spotřeba se současným zvýšením požitku z jízdy jsou lákadly pro všechny potenciální zájemce o koupi nového vozu značky Ford.

Autosalon Havířov

Telefon: 596 412 700
E-mail: sucha@autotichy.cz

Servis Ford

Profesionální tým havířovského servisu Auto Tichý je pro majitele vozů značky Ford k dispozici po celou dobu životnosti vozidla s maximální péčí. V rámci záručního i pozáručního servisu jsou zajištěny nejen pravidelné servisní prohlídky, ale také kompletní pneuservis včetně uskladnění pneumatik a disků, servis a plnění klimatizace, měření emisí, příprava a zprostředkování STK a speciálně také kontrola a seřízení geometrie.

Likvidace pojistných události

Auto Tichý je smluvním partnerem většiny pojišťoven působících a území České republiky. Také proto je více než snadné zajistit našim klientům likvidaci veškerých pojistných událostí (jak po administrativní, tak po technické stránce). Rychlá výměna autoskel a karosářské práce s využitím vlastní autorizované lakovny jsou výsadami našeho servisu.

Ostatní servisní práce a péče o vozidlo

Dle potřeby poskytujeme také ruční mytí a čištění interiéru vozidel, montáž mechanického zabezpečení řadící páky: Construct, Defend-Lock, Medvěd Blok a montáž doplňkového vybavení (viz dále).

zarucni a pozarucni servis ford

Náhradní díly Ford

Využití originálních náhradních dílů pomůže výrazně prodloužit životnost Vašeho vozidla. Ať již se jedná o nový či starý vůz značky Ford, na havířovské pobočce nabízíme spektrum náhradních dílů, které uspokojí potřeby každého motoristy. Nejen pomoc s výběrem, ale také případná pomoc s montáží usnadňuje našim klientům samotný nákup i nezbytnou péči o vozidlo. V současnosti nabízíme také velkoobchodní prodej všech součástek a náhradních dílů.

Ford příslušenství

Automobilka Ford nabízí majitelům vozů své značky pestrou škálu doplňkového příslušenství od kol až po střešní přepravní systémy. Naši zákazníci si mohou své vozidlo přizpůsobit všem svým potřebám i v oblasti komfortu, bezpečnosti, multimédií, ale také stylu – samozřejmostí je případná pomoc s montáží či umístěním zakoupeného příslušenství přímo na servise odborným personálem. Zvažujete-li doplnění svého vozu o nový prvek, aktuální katalog originálního Ford příslušenství si můžete prohlédnout na www.prislusenstvi-ford.cz nebo navštívit naši prodejnu, kde Vám s výběrem poradíme na základě dlouholetých zkušeností našeho týmu i našich spokojených zákazníků.

 

Autopůjčovna vozidel Ford

Auto Tichý je jedním z prvních provozovatelů autopůjčovny na Ostravsku. Disponuje velkým vozovým parkem, ve kterém je možné nalézt různé modely automobilů značky Ford. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována profesionálním týmem techniků, tak aby byla při každém zapůjčení maximálně spolehlivá. Všechna vozidla jsou havarijně pojištěná s minimální spoluúčastí jen 5 000 Kč. K vozidlům je možné zapůjčit také řadu doplňků a příslušenství, mezi kterými nechybí ani dětská autosedačka či střešní nosič.

Zvažujete koupi nového vozu? Vyzkoušejte si jej opravdu pořádně.

Kontakty na servis

 

Oficiální web

Ford

Novinky