3 DŮVODY, PROČ SI VYBRAT PEUGEOT TRAVELLER

S modelem PEUGEOT Traveller objevíte moderní pojetí cestování a prostoru. Nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6, provedení interiéru a komfort.

POZVÁNÍ NA CESTY

PEUGEOT Traveller je neodolatelným pozváním na cesty – pro zábavu i pro potěšení z objevování vzdálených míst.

Jeho moderní a elegantní silueta dává tušit prostorný interiér, při jehož návrhu bylo vše podmíněno pohodlí a příjemným pocitům celé posádky vozu.

Na první pohled sympatický a pohodlný vůz si umí také zjednat respekt. Svislá přední maska, denní LED světlai a xenonové přední světlometyi dodávají vzhledu vozu PEUGEOT Traveller na síle a impozantnosti.

Vaše jízdy do neznáma vám usnadní a zpříjemní 3D on‑line navigace s hlasovým ovládáním.

VARIABILITA NA MÍRU

PEUGEOT Traveller se 3 různými délkami karoserie a výškou 1,90 m se stane vaším věrným každodenním společníkem.
Je to vůz, jenž se díky své bohaté výbavě a 5, 7 nebo 8místnému uspořádání, které je možné u všech verzí včetně verze Compact, dokáže přizpůsobit vašim potřebám v každé životní situaci. Sedadla jsou posuvná po kolejnicích, takže vám navíc umožní bezezbytku využít prostornost interiéru vozu PEUGEOT Traveller.

Objevte také přednosti střešních oken s možností odděleného zaclonění, která umocňují pocit prostornosti a vzdušnosti interiéru, a pokud si to přejete, proniká jimi do kabiny příjemné denní světlo.

Přesvědčíte se, že PEUGEOT Traveller myslel na vše, aby vám používání vozu maximálně zpříjemnil. Inovativní funkce hands‑free otevírání dveří vám umožňuje odemknout, otevřít a zavřít boční posuvné dveře pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Stačí, abyste měli u sebe elektronický ovladač… jak jednoduché!

REFERENCE V KATEGORII VÍCEÚČELOVÝCH VOZŮ

Podvozek vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a prvotřídní jízdní komfort hodný renomé značky PEUGEOT.

Motory BlueHDi s výkonem od 115 k do 180 k obsluhované automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a nejnižší spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii.

MOTORY BlueHDi

Dieselové motory BlueHDi nabízejí vyšší jízdní komfort a současně zlepšují své výsledky z pohledu spotřeby paliva a emisí CO2.

Výkonný motor BlueHDi 180 EAT6 je spojený se šestistupňovou automatickou převodovkou vybavenou technologií Quickshift. Rychlé a dokonale plynulé řazení, výjimečný komfort řízení a nižší emise CO2 … kvality motorů BlueHDi vás jistě přesvědčí!

FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC A SCR

Technologie BlueHDi využitím selektivní katalytické redukce SRC a filtru pevných částic FAP s aditivem optimalizuje spotřebu palivai.

Technologie SCR, umístěná před aditivním filtrem pevných částic FAP, umožňuje:
• snížit emise oxidů dusíku až o 90 %,
• omezit emise pevných částic až na hranici měřitelnosti (o 99,9 %),
• snížit emise CO2 a spotřebu paliva (v porovnání s motory Euro 5 až o 4 %),
• po nastartování vozu rychleji dosáhnout potřebné účinnost (funguje při nižších teplotách).

ROZMĚRY VOZU

ODKLÁDACÍ PROSTORY A ZÁSUVKY

V interiéru vozu PEUGEOT Traveller najdete řadu otevřených či uzavřených odkládacích prostorů (až 49 l) a 12V zásuvky u každého sedadla.

VÝRAZNÁ OSOBNOST

PEUGEOT Traveller je neodolatelným pozváním na cesty – pro zábavu i pro potěšení z objevování vzdálených míst. Jeho moderní a elegantní silueta dává tušit prostorný interiér, při jehož návrhu bylo hlavní pohodlí a příjemné pocity celé posádky vozu.

Na první pohled sympatický a pohodlný vůz si umí také zjednat respekt. Svislá přední maska, denní LED světla a xenonové přední světlomety dodávají vzhledu vozu PEUGEOT Traveller na síle a impozantnosti.

PODLE VAŠICH PŘÁNÍ

Model PEUGEOT Traveller je v nabídce ve 3 různých délkách karoserie. Každá verze nabízí rovnocenný prostor a pohodlí pro 8 cestujících na palubě.
Vzhledem k tomu, že výška karoserie nepřesahuje 1,90 m, zajede PEUGEOT Traveller bez omezení na všechna parkoviště, do podzemních garáží i turistických zón.

LEPŠÍ PŘÍSTUP NA PALUBU

Inovativní funkce hands‑free otevírání dveří vám umožňuje odemknout, otevřít a zavřít boční posuvné dveře vozu PEUGEOT Traveller pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Stačí, abyste měli u sebe elektronický ovladač… jak jednoduché!

Ve stísněných prostorech, kde není možné otevřít víko zavazadlového prostoru, jistě oceníte praktické otevíratelné zadní okno.

POCIT SVOBODY

PEUGEOT Traveller je vybavený systémem Grip control® nové generace, který zlepšuje pohyblivost vozu na povrchu s nízkou adhezí. Otočným ovladačem na palubní desce volíte režim odpovídající podmínkám na vozovce – sníh, nezpevněná cesta, ESP standard nebo off… Vaše výlety se nyní budou odehrávat ve znamení klidu a jistoty.

KOMFORT ŘÍZENÍ

PEUGEOT Traveller nabízí řidiči a jeho spolucestujícím pohodu, komfort a všestrannou péči na nejvyšší úrovni.

Kompaktní víceúčelový vůz PEUGEOT Traveller věnuje mimořádnou pozornost také komfortu řízení. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu a zvýšená pozice při řízení, která poskytuje stejnou míru komfortu jako u klasických osobních vozů, mu dává vynikající přehled o dění na vozovce. Přijměte pozvání a usedněte za volant vozu PEUGEOT Traveller: místo řidiče má moderní a čistý design, obklopují vás příjemné materiály a inovativní výbava.

VARIABILITA NA MÍRU

Všechny 3 verze vozu PEUGEOT Traveller ‑ každá s různou délkou karoserie – jsou k dispozici v 5, 7 nebo 8místné konfiguraci a dokáží se tak přizpůsobit rozličným požadavkům svých uživatelů.

2. a 3. řadu tvoří sklopná sedadla dělená 1/3‑2/3, díky nimž lze zadní prostor ve voze velmi snadno upravit podle aktuálních potřeb.
Sedadla jsou pro větší flexibilitu používání navíc vyjímatelná a posuvná.

Další výhoda, kterou vám PEUGEOT Traveller díky sklopnému opěradlu předního sedadla spolujezdce může nabídnout, je možnost přepravy předmětů o délce až 3,50 m.

VELKORYSÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTU

Dvě střešní okna s možností odděleného zaclonění příjemně prosvětlují kabinu vozu a otevírají krásný pohled do nebe.

Multifunkční střešní konzole má v sobě zabudované také interiérové LED osvětlení a čtecí lampičky, které zvyšují individuální komfort každého cestujícího.

Pro zajištění ještě větší pohody na palubě je PEUGEOT Traveller jako jediný v kategorii vybavený individuálními výstupy vzduchu a funkcí jemného rozptylu klimatizovaného vzduchu pro zadních místa.

OPTIMÁLNÍ CESTOVNÍ PODMÍNKY

Cestování by mělo být příjemným společným zážitkem v kruhu přátel nebo rodiny a proto v interiéru vozu PEUGEOT Traveller najdete například vnitřní zpětné zrcátko pro sledování zadních sedadel, sklopné stolky na zadní straně předních sedadel, sluneční clony ve 2. řadě nebo kryt zavazadlového prostoru.

MAXIMÁLNÍ PŘEPRAVNÍ KAPACITA

PEUGEOT Traveller s jistotou pojme všechna vaše zavazadla. Složíte‑li sedadla ve 3. řadě, máte k dispozici zavazadlový prostor o objemu 1350 l. Pokud je vyjmete, zvětší se přepravní kapacita na 1978 l, a pokud se obejdete i bez sedadel ve 2. řadě, pak můžete přepravovat náklad o objemu až 3397 l.

Sklopením opěradla předního sedadla spolujezdce získáte úložnou plochu pro přepravu předmětů o délce až 3,50 m.

KLIDNÉ CESTOVÁNÍ A STÁLE V KONTAKTU

Zásluhou inovativní výbavy budete za volantem svého vozu PEUGEOT Traveller zažívat klid a jistotu.

3D navigace s hlasovým ovládáním vám usnadní a zpříjemní vaše jízdy do neznáma.
Dotykový 7’’ displej vám kromě jiných vymožeností nabídne také funkci Mirror Screen, s níž můžete přímo na displeji vozu ovládat aplikace vašeho chytrého telefonu kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto*.

*Aplikace kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy. Z bezpečnostních důvodů je ale přístup k některým aplikacím za jízdy omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci placené aplikace s certifikátem Mirrorlink™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie MirrorLink™ pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android, BlackBerry et Windows Phone, a Android Auto pro telefony Androïd. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Tyto technologie budou postupně zaváděné u nových chytrých telefonů

HEAD-UP DISPLEJ

Na výsuvný Head‑Up displej v zorném poli řidiče se barevně zobrazují všechny důležité jízdní informace: rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti, vzdálenost mezi vozidly… Potřebné informace tak máte neustále na očích a přitom se můžete plně věnovat řízení vozu a situaci na vozovce.

*Podle zvolené verze v základní výbavě, na přání nebo není k dispozici.

VARIABILNÍ A EFEKTIVNÍ PLATFORMA

Podvozek vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Kromě rekordně nízké spotřeby paliva se můžete vy i vaši cestující těšit na jízdní komfort prvotřídní úrovně a všestranné pohodlí.
Tlumiče s variabilním odpružením v závislosti na celkovém zatížení vozidla (AMVAC) zajišťují maximální jízdní komfort i při plném obsazení všech 9 míst ve voze a s naloženým zavazadlovým prostorem.

SVĚTELNÝ PODPIS

Denní LED světla a xenonové přední světlomety precizně zasazené do karoserie dodávají vzhledu vozu PEUGEOT Traveller na síle a impozantnosti.

TOP REAR VISION

Zadní parkovací kamera se aktivuje automaticky se zařazením zpětného chodu. Nabízí pohled na zadní část vozu a jeho okolí snímaný shora v úhlu 180° s vyznačenými naváděcími čarami, které se natáčejí spolu s volantem. Jakmile systém najde v prostoru za vozem překážku, spustí se automatický zoom s možností zadání zobrazení dalších pohledů.

ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ*

Multifunkční kamera rozpoznává rychlostní omezení na dopravních značkách a informuje vás o nich na přístrojové desce a/nebo na Head‑up displeji. Je‑li v daném okamžiku zapnutý tempomat nebo omezovač rychlosti, můžete zjištěnou povolenou rychlost zadat jako novou referenční hodnotu.

*Na přání

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL*

Kamera vyhodnocuje podmínky provozu, a pokud je to možné, systém přepne automaticky potkávací světla na dálková a naopak. Funkce je aktivní při jízdě v noci.

*Na přání

ACTIVE SAFETY BRAKE*

Active safety Brake je nová generace automatického nouzového brzdění. Systém se aktivuje v okamžiku, kdy kamera a snímač detekuje riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Při rychlosti do 30 km/h dokáže zabránit kolizi nebo snížením rychlosti omezit její následky.

*Podle zvolené verze v základní výbavě nebo na přání

VAROVÁNÍ PŘED NEÚMYSLNÝM OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU*

Funkce rozpozná nechtěné přejetí plné nebo přerušované čáry (bez zapnutí směrových světel) a upoutá vaši pozornost zvukovou nebo vizuální výstrahou. Jedná se o velmi užitečnou funkci, která může zabránit vážným následkům způsobeným mikrospánkem nebo nepozorností za volantem.

*Na přání

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU*

Čtyři snímače zabudované v předním a zadním nárazníku vašeho nového vozu PEUGEOT Traveller vás za jízdy informují o přítomnosti jiného vozidla v mrtvém úhlu výhledu rozsvícením výstražné kontrolky v levém nebo pravém vnějším zpětném zrcátku.

*Na přání

AIRBAGY

Ochranu cestujících při nárazu zajišťuje ve voze PEUGEOT Traveller celkem 6 airbagů. Standardně jsou k dispozici čelní a boční airbagy řidiče a spolujezdce. Na přání chrání cestující ve druhé a třetí řadě sedadel okenní airbagy.

TEST EURO NCAP

PEUGEOT Traveller, vybavený kompletní bezpečnostní výbavou, novou platformou a zesílenou strukturou, získal v testech Euro NCAP nejvyšší ohodnocení ‑ 5 hvězdiček.

Mohlo by vás zajímat

Traveller Business

Expert Combi

Boxer Minibus

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz