3 DŮVODY PROČ VYBRAT TRAVELLER BUSINESS

PEUGEOT Traveller Business je navržený s ohledem na zajištění maximálního komfortu a prostoru pro řidiče i cestující. Na jeho palubě cestujete první třídou!

KLIDNÉ CESTY S ON LINE PŘIPOJENÍM

PEUGEOT Traveller Business je kromě Head‑up displeje a řady asistenčních systémů řízení vybavený také on‑line 3D navigací nové generace s hlasovým ovládáním.

KOMFORT CESTUJÍCÍCH

Ve voze PEUGEOT Traveller Business spolehlivě doprovodíte své zákazníky, kam bude potřeba.
PEUGEOT Traveller Business je v nabídce ve 3 délkách karoserie a ve 2 úrovních výbavy: Business a Business VIP.

V interiéru vozu je vše podřízeno komfortu cestujících. V nabídce jsou různé konfigurace s možností přepravy 5 až 9 osob včetně proměny na VIP salón (4 nebo 5 sedadel otočených proti sobě), který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
Moderní funkce a prvotřídní vybavení vytvářejí ve voze příjemné prostředí a pečují o pohodlí cestujících.
Dvouzónová klimatizace s funkcí jemného rozptylu vzduchu zajišťuje optimální teplotní komfort a dvě střešní okna s možností odděleného zaclonění spolu s tlumeným interiérovým osvětlením vytvářejí v kabině příjemnou a pohodovou atmosféru.

MODERNÍ A ÚČINNÉ MOTORY

Podvozek vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Tato nová platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a prvotřídní jízdní komfort, kterým jsou vozy značky Peugeot známé.
Motory BlueHDi s výkonem od 115 k do 180 k obsluhované automatickou převodovkou EAT6 jsou příslibem příjemného řízení a nejnižší spotřeby paliva a emisí CO2 v kategorii.

Zásluhou optimalizované spotřeby paliva a servisního intervalu 40 000 km nebo 2 roky dosahuje PEUGEOT Traveller Business v porovnání s konkurencí velmi výhodných provozních nákladů.

MOTORY BlueHDi

Dieselové motory BlueHDi nabízejí vyšší jízdní komfort a současně zlepšují své výsledky z pohledu spotřeby paliva a emisí CO2.

Výkonný motor BlueHDi 180 EAT6 je spojený se šestistupňovou automatickou převodovkou vybavenou technologií Quickshift. Rychlé a dokonale plynulé řazení, výjimečný komfort řízení a nižší emise CO2 … kvality motorů BlueHDi vás jistě přesvědčí!

FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC A SCR

Technologie BlueHDi využitím selektivní katalytické redukce SRC a filtru pevných částic FAP s aditivem optimalizuje spotřebu palivai.

Technologie SCR, umístěná před aditivním filtrem pevných částic FAP, umožňuje:
• snížit emise oxidů dusíku až o 90 %,
• omezit emise pevných částic až na hranici měřitelnosti (o 99,9 %),
• snížit emise CO2 a spotřebu paliva (v porovnání s motory Euro 5 až o 4 %),
• po nastartování vozu rychleji dosáhnout potřebné účinnost (funguje při nižších teplotách).

ROZMĚRY VOZU

ODKLÁDACÍ PROSTORY A ZÁSUVKY

V interiéru vozu PEUGEOT Traveller najdete řadu otevřených či uzavřených odkládacích prostorů (až 49 l) a 12V zásuvky u každého sedadla.

ELEGANTNÍ A MODERNÍ

S výrazným designem PEUGEOT Traveller Business získává elegantní a moderní vzhled.

Již na první pohled působí PEUGEOT Traveller Business impozantním dojmem: moderní příď vozu podtrhuje jeho elegantní a výrazný design. Svislá přední maska, LED světla a Xenonové přední světlomety vyzdvihují vytříbený styl vozu PEUGEOT Traveller Business. Nezaměnitelné charisma vozu mohou dále umocnit hliníkové disky kol 17’’ a extra‑zatmavená skla v zadních oknech.

SNADNÝ POHYB V MĚSTSKÉM PROVOZU

PEUGEOT Traveller Business je v nabídce ve verzi Standard s délkou 4,95 m, ve verzi Compact s délkou 4,60 m i ve verzi Long s délkou 5,30 m. Výška vozu nepřesahuje 1,90 m, což vám umožní bez omezení zaparkovat v podzemních garážích, v obchodních centrech i na letišti…

POHODLNÝ PŘÍSTUP DO VOZU

Hands‑free otevírání a zavírání bočních posuvných dveří vám usnadní přístup do vozu. Tento jedinečný prvek výbavy vašeho vozu PEUGEOT Traveller Business vám umožní otevřít a zavřít boční posuvné dveře pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Stačí mít u sebe elektronický klíč od vozu.

KOMFORT CESTUJÍCÍCH

Ve vozech PEUGEOT Traveller Business a Business VIP vaši zákazníci cestují první třídou. Moderní silueta vozů skrývá prostorný a luxusně zařízený interiér.

Interiér vozu PEUGEOT Traveller Business VIP byl navržený s ohledem na zajištění maximálního pohodlí pro všechny cestující na palubě.
Kabinu vozu přeměníte během okamžiku na pohodlný VIP salón se čtyřmi nebo pěti sedadly otočenými čelem k sobě a s posuvným sklopným konferenčním stolkem uprostřed.

PEUGEOT Traveller Business VIP věnuje velkou pozornost mimo jiné i osvětlení interiéru: dvoudílné střešní okno s možností odděleného zaclonění příjemně prosvětluje interiér vozu, který působí vzdušnějším a prostornějším dojmem. Z exteriéru chrání soukromí cestujících extra‑zatmavená skla, která jim při pohledu z interiéru otevírají krásné výhledy do okolí. Celkové LED osvětlení interiéru doplňují individuální čtecí lampičky.

Cestující ve 2. a 3. řadě mají v závislosti na dané verzi k dispozici buď samostatná posuvná sedadla nebo posuvnou lavici dělenou v poměru 1/3‑2/3 s individuálně sklopnými opěradly.

KOMFORT ŘÍZENÍ

PEUGEOT Traveller Business VIP věnuje mimořádnou pozornost také komfortu řízení. Stupátko řidiči usnadňuje nastupování do vozu a zvýšená pozice při řízení mu dává vynikající přehled o dění na vozovce.

Přijměte pozvání a usedněte za volant vozu: místo řidiče má moderní a čistý design, obklopují vás příjemné materiály a ergonomická výbava. S Head‑up displejem a dotykovým 7’’ displejem máte všechny důležité informace vždy na očích a ovládání funkcí vozu pohodlně na dosah ruky.

VARIABILNÍ A VÍCEÚČELOVÝ

Jízda ve voze PEUGEOT Traveller Business bude pro vaše zákazníky vždy příjemným zážitkem na prvotřídní úrovni: letištní nebo městské taxi, taxislužba v lyžařském středisku s množstvím zavazadel a sportovní výbavou, přeprava VIP osob… PEUGEOT Traveller Business se přizpůsobí všem vašim potřebám a vysokým požadavkům vašich náročných zákazníků. Zvolte si špičkovou výbavu a počet sedadel podle potřeb své profese a nabídněte svým klientům cestování v komfortu nejvyšší kategorie.

S vyjímatelnými sedadly získáte variabilní interiér s řadou možných konfigurací od 5 do 9místného uspořádání, který velmi snadno přizpůsobíte jakékoliv situaci.

Lavice ve druhé a třetí řadě sedadel může být jednodílná nebo dělená 2/3 ‑ 1/3, přičemž přístup na sedadla ve třetí řadě je nanejvýš snadný ‑ sklopením sedadla ve druhé řadě uvolníte pohodlný průchod na sedadla v zadní části vozu.

KONEKTIVITA

Aby vaše cesty probíhaly v klidu a pohodě, je PEUGEOT Traveller Business vybavený bohatou technologickou výbavou.

3D on‑line navigace s hlasovým ovládáním vám zjednoduší život za volantem vašeho vozu PEUGEOT Traveller Business.
Dotykový 7’’ displej vám kromě jiných vymožeností nabídne také funkci Mirror Screen, s níž můžete přímo na displeji vozu ovládat aplikace vašeho chytrého telefonu kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto*.

*Aplikace kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto fungují po zastavení vozu i za jízdy. Z bezpečnostních důvodů je ale přístup k některým aplikacím za jízdy omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci placené aplikace s certifikátem Mirrorlink™ nebo Android Auto. Funkce Mirror Screen funguje na bázi technologie MirrorLink™ pro kompatibilní telefony s operačními systémy Android, BlackBerry et Windows Phone, a Android Auto pro telefony Androïd. Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Tyto technologie budou postupně zaváděné u nových chytrých telefonů.

HEAD-UP DISPLEJ

Na výsuvný Head‑Up displej v zorném poli řidiče se zobrazují všechny důležité jízdní informace: rychlost jízdy, údaje tempomatu nebo omezovače rychlosti… Potřebné údaje máte neustále na očích a přitom se můžete plně věnovat řízení vozu a situaci na vozovce.

EFEKTIVNÍ MODULÁRNÍ PLATFORMA

Podvozek vozu PEUGEOT Traveller vystavěný z modulární platformy EMP2 je garantem vysoké míry komfortu, kvality a účinnosti. Kromě rekordně nízké spotřeby paliva se můžete vy i vaši zákazníci těšit na jízdní komfort prvotřídní úrovně a všestranné pohodlí.
Tlumiče s variabilním účinkem v závislosti na zatížení vozu zajišťují maximální jízdní komfort i při plném obsazení všech 9 míst ve voze a s naloženým zavazadlovým prostorem.

TOP REAR VISION

Zadní parkovací kamera se aktivuje automaticky se zařazením zpětného chodu. Nabízí pohled na zadní část vozu a jeho okolí snímaný shora v úhlu 180° s vyznačenými naváděcími čarami, které se natáčejí spolu s volantem. Jakmile systém najde v prostoru za vozem překážku, spustí se automatický zoom s možností zadání zobrazení dalších pohledů.

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ

Multifunkční kamera rozpoznává rychlostní omezení na dopravních značkách a informuje vás o nich na přístrojové desce. Je‑li v daném okamžiku zapnutý tempomat nebo omezovač rychlosti, můžete zjištěnou povolenou rychlost zadat jako novou referenční hodnotu.

PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Kamera vyhodnocuje podmínky provozu, a pokud je to možné, systém přepne automaticky potkávací světla na dálková a naopak. Funkce je aktivní při jízdě v noci.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active safety Brake je nová generace automatického nouzového brzdění. Systém se aktivuje v okamžiku, kdy kamera a snímač detekuje riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Dokáže automaticky aktivovat brzdění na plný výkon a při rychlosti do 30 km/h kolizi zabránit nebo snížením rychlosti omezit její následky.

AIRBAGY

Ochranu cestujících při nárazu zajišťuje ve voze PEUGEOT Traveller Business celkem 6 airbagů:
• 2 přední airbagy chrání hlavu a hrudník řidiče a spolujezdce při čelním nárazu,
• 2 boční airbagy vpředu poskytují řidiči a spolujezdci ochranu při bočním nárazu,
• 2 hlavové airbagy ve druhé a třetí řadě mají za úkol chránit před nárazem hlavy cestujících na zadních sedadlech.

TEST EURO NCAP

PEUGEOT Traveller Business, vybavený kompletní bezpečnostní výbavou, novou platformou a zesílenou strukturou, získal v testech Euro NCAP nejvyšší ohodnocení – 5 hvězdiček.

Mohlo by vás zajímat

Traveller

Expert Combi

Boxer Minibus

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz