NOVÝ STYL, NOVÁ SILUETA

Nový PEUGEOT Rifter upoutá svým robustním a výrazným vzhledem. Jeho moderní, technologicky vyspělý interiér s promyšlenou variabilitou uspořádání a velkorysou prostorností je příslibem zcela nevšedních zážitků.

DO MĚSTA I DO PŘÍRODY

Design bez kompromisů. Elegantní, robustní a přitom živý a výkonný – nový multifunkční osobní vůz PEUGEOT Rifter je symbolem všestrannosti a neomezených možností. Krátká vysoká kapota a zvýšená světlá výška mů propůjčují vzhled vozu all‑road. Světelný podpis s integrovaným denním svícením a vertikální přední maska podtrhují jeho vyváženou dynamickou siluetu kompaktních rozměrů.

JEDINEČNÝ STYL PEUGEOT

Dědictví vystavované na odiv. Nový PEUGEOT Rifter s vertikální maskou chladiče, která je charakteristická pro posledně uváděné modely PEUGEOT, a s typickými zadními světly se stává novou ikonou značky. Moderní multifunkční vůz, který překvapí mimo jiné i verzí GT Line, v sobě zdařile snoubí stylovost s ladnou elegancí.

VŽDY PŘIPRAVEN

PEUGEOT i-COCKPIT®, INOVACE V ŘÍZENÍ

Řízení v PEUGEOT i‑Cockpit® je díky kompaktnímu volantu, zvýšené přístrojové desce a velkému dotykovému 8’’ displeji mnohem živější a zcela intuitivní. Situaci na vozovce máte ze své dominantní pozice plně pod kontrolou a systém Advanced Grip Control vám za všech okolností zajistí jistotu pohybu.

MOTORY POSKYTUJÍCÍ VĚTŠÍ SVOBODU POHYBU

Objevte příjemné jízdní zážitky. Díky inovativním dieselovým a benzinovým motorům a nové automatické 8stupňové převodovce poskytuje nový PEUGEOT Rifter v reálných jízdních podmínkách vynikající výkony kombinované s velmi příznivou spotřebou paliva.

INTELIGENCE VE JMÉNU JEDNODUCHOSTI

DŮMYSLNÁ VARIABILITA PRO VĚTŠÍ PROSTOR A PŘEPRAVNÍ KAPACITU

Multifunkční vůz, který se přizpůsobí všem vašim přáním a požadavkům. Otevíratelné zadní okno, 3 samostatná a sklopná zadní sedadla s funkcí Magic Flat, objem zavazadlového prostoru od 775 (pod kryt) do 3500 l (pod střechu, se sklopenými sedadly, měřeno metodou objemu tekutin), střecha Zénith® s nejrůznějšími odkládacími prostory… Díky inteligentní variabilitě uspořádání budete mít v novém PEUGEOT Rifter vždy dost místa a snadno naložíte vše potřebné.

PŘÍJEMNÉ A JISTÉ ŘÍZENÍ

Inovace v kabině vozu. Využijte nových možností konektivity – Navigace 3D, funkce Mirror Screen, bezdrátové indukční napájení chytrého telefonu ‑ a také nejmodernější asistenční systémy řízení, s nimiž se za volantem budete cítit mnohem bezpečněji.

NOVÝ PEUGEOT RIFTER PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Jste podnikatel, ředitel společnosti, správce vozového parku nebo manažer využívající služební vůz? Objevte nový PEUGEOT RIFTER a služby s ním spojené včetně exkluzivních nabídek vyhrazených našim firemním zákazníkům.

STYLOVÝ ZA VŠECH OKOLNOSTÍ

SEBEVĚDOMÝ DESIGN

Elegantní, odolný, obratný a výkonný – nový PEUGEOT RIFTER je symbolem všestrannosti. Krátká a vysoká kapota a zvýšená světlá výška mu propůjčují rysy vozu SUV a denní LED světla s vertikální maskou chladiče dávají vyniknout jeho vyvážené, kompaktní a dynamické siluetě.

VÝRAZNÁ OSOBNOST

Ušlechtilá silueta s propracovanými rysy, nový osobní vůz PEUGEOT RIFTER nezůstane bez povšimnutí. Kryty podvozku v barvě hliníku, disky kol z lehkých slitin 17” s výbrusem, střešní lišty, kryty podběhů kol a boční ochranné lišty zdůrazňují vyhraněný styl nového vozu RIFTER.

VE ZNAMENÍ LVA

Mnohem víc než jen náznak. Nový PEUGEOT RIFTER se zadními světly se světelným podpisem ve tvaru 3 drápů se představuje jako nová ikona značky. Tažné zařízení dodávané za příplatek rozšíří vaše přepravní možnosti a 2 boční posuvné dveře s širokým přístupem a stahovacími zatmavenými okny otevírají pohled do interiéru, který má rozhodně co nabídnout.

INTERIÉR S MODERNÍM DESIGNEM

Bezkonkurenční komfort. Přijměte pozvání a usedněte za volant nového vozu PEUGEOT RIFTER. Polohu při řízení si můžete pohodlně přizpůsobit podle vašich potřeb a ergonomie sedadel vyhoví i osobám vyššího vzrůstu. Přidáme‑li ještě vynikající akustický komfort, promění se kabina vozu v příjemnou oázu klidu a pohody.

VARIABILITA SEDADEL & ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Multifunkční vůz, který se přizpůsobí všem požadavkům vaší profese. Nový PEUGEOT RIFTER v 5 nebo 7místné verzi (RIFTER a RIFTER LONG) nabízí příkladnou variabilitu: přední sedadlo spolujezdce, zadní lavice 2/3‑1/3 nebo 3 samostatná zadní sedadla s funkcí Magic Flat s možností složení do podlahy a ve 3. řadě 2 samostatná vyjímatelná sedadla. Volba uspořádání interiéru už závisí jen na vás a vašich potřebách v daný okamžik. Objem zavazadlového prostoru je skutečně velkorysý: od 775 l (pod kryt) do 3500 l (po střechu se sklopenými sedadly) a u 5místné verze Long dokonce až 4000 l. Optimální využití tak velkého prostoru umožňuje praktické otevíratelné zadní okno, nízký práh a rovná ložná plocha s možností přepravy předmětů o délce 2,7 m (verze RIFTER) nebo 3,05 m (verze RIFTER LONG).

STŘECHA ZÉNITH®

Střecha Zénith® s elektrickou sluneční clonou a LED osvětlením interiéru nabízí kromě příjemného světla také dodatečné odkládací prostory ve středovém stropním panelu, ve stropní schránce i v přihrádce v přední části vozu.

ODKLÁDACÍ PROSTORY

Otevírají se vám nové možnosti z hlediska odkládacích prostorů. Kapsy v předních a zadních dveřích, středová konzole a schránky v podlaze… Nový PEUGEOT RIFTER vám poskytne v této kategorii rekordní objem odkládacích prostorů, jejichž ergonomie a snadný přístup umožňují uložit všechny věci, které potřebujete mít stále na dosah.

NA CESTĚ ZA NOVOU ZKUŠENOSTÍ

S novým PEUGEOT RIFTER se můžete těšit na jedinečný požitek z jízdy. Řízení v PEUGEOT i‑Cockpit® je díky kompaktnímu volantu s integrovanými ovladači, zvýšené přístrojové desce a velkému dotykovému 8’’ displeji mnohem živější, zábavné a zcela intuitivní.

NAVIGACE 3D

Inovace v kabině vozu. Navigace 3D je propojená s hlasovým ovládáním, které vám usnadní cestování. Na dotykovém displeji máte kompletní přehled o trase a místě, kde se pohybujete.

STÁLE V KONTAKTU

Váš chytrý telefon může v novém PEUGEOT RIFTER rozšířit své pole působnosti. Díky funkci Mirror Screen se totiž kompatibilní aplikace telefonu zobrazí přímo na dotykovém displeji ve voze. A k nabíjení již nepotřebujete žádný kabel, magnetická indukce vyřeší nabíjení telefonu za vás. Jednoduše, pohodlně, spolehlivě.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Prosadit se v každé situaci. S přehledem zvládnete všechny silnice – široké a rovné i ty úzké a klikaté. Nový PEUGEOT RIFTER nabízí vyhlášenou jízdní stabilitu značky PEUGEOT, je vybavený na míru upravenými podvozkovými částmi, příjemným řízením a zvýšenou světlou výškou, která mu propůjčuje schopnosti vozů all road. Ze zvýšené pozice řízení má řidič při jízdě výborný přehled a přirozeně dominuje svému okolí.

PŘIPRAVEN PRO KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVÍ

V extrémních situacích vám pomůže funkce HADC, která tvoří doplněk systému Advanced Hrip Control. V prudkém kopci funkce automaticky udržuje pomalou rychlost jízdy a vy se tak můžete plně soustředit jen na řízení. Svůj vůz PEUGEOT RIFTER máte vždy bezpečně a pohodlně pod kontrolou.

Vylepšený pohon kol vám otevře nové možnosti.

Se systémem Advanced Grip Control a upraveným protiprokluzovým systémem se nový PEUGEOT RIFTER přizpůsobí všem vašim potřebám. Režim pohonu (standardní, sníh, písek, all road a ESP Off) volíte podle podmínek sjízdnosti otočným ovladačem umístěným na středové konzole. A pro ty nejnáročnější je tu možnost pohonu všech 4 kol.

MOTORY A PŘEVODOVKY

MOTORY NOVÉ GENERACE

Inovativní motory NOVÉHO PEUGEOT RIFTER jsou spojením výkonnosti a příznivé spotřeby paliva. Motory nové generace ‑ dieselové BlueHDi a benzinové PureTech ‑ vám nabídnou příjemné řízení a jedinečné jízdní zážitky. Nový PEUGEOT RIFTER může být poháněný motorem 1.5 BlueHDi 100 MAN5 nebo 1.2 PureTech 110 S&S MAN6.

Spotřeba paliva a emise CO2 jsou homogované podle NEDC (R (CE) No. 715/2007 a R (CE) No. 692/2008 v platné verzi) umožňující srovnání s ostatními modely.

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Jednoduchý ovladač a plynulá jízda. Řazení rychlostí je s novou automatickou převodovkou EAT8 velmi plynulé a plně autonomní ovládání se postará, aby byl vždy zařazený optimální rychlostní stupeň. Díky ovladačům na volantu můžete řadit i manuálně, aniž byste automatický režimu opustili.

POHODA A JISTOTA ZA VOLANTEM

Zaparkovat s novým vozem PEUGEOT RIFTER je hračka. Díky celé řadě asistenčních systémů si řízení nového PEUGEOT RIFTER opravdu užijete. Se zadní parkovací kamerou Visiopark 1, systémem Park Assist poslední generace nebo funkcí sledování mrtvého úhlu vás nic nepřekvapí.

Asistenční systémy řízení, kterými je NOVÝ PEUGEOT RIFTER vybavený, vám usnadní život za volantem a při řízení vám dodají větší jistotu a bezpečnost. Systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značení s doporučením povolené rychlosti, adaptivní tempomat s funkcí Stop, zásah při neúmyslném opuštění jízdního pruhu, hands‑free přístup a startování motoru, elektrická parkovací brzda… Při řízení vašeho nového vozu PEUGEOT RIFTER si užijete vzácný klid a pohodu.

Mohlo by vás zajímat

Traveller

Traveller Business

5008

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz