RADIKÁLNÍ FASTBACK

Objevte nový PEUGEOT 508: luxusní pětidveřový fastback s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy.

Nízko posazená dynamická silueta, impozantní příď, sebevědomý vzhled a vypracované proporce… nový luxusní fastback PEUGEOT 508 začíná psát novou kapitolu historie elegantních sportovních vozů. Ostré křivky, propracovaná přední maska a nový světelný podpis umocňují jeho ušlechtilý a současně odvážně energický vzhled.

NIC NEŽ DOKONALOST

Buďte nároční, chtějte jen absolutní dokonalost.

Návrháři zaměřili veškerou svou tvůrčí invenci na estetiku a bezvadnou kvalitu koncepce vozu. Výsledkem je skvostné automobilové dílo s vyváženými proporcemi, bezrámovými dveřmi, precizním provedením každého detailu – elegantní a naprosto dokonalé.

USEDNĚTE DO JEDINEČNÉHO PEUGEOT i-COCKPIT®

Usedněte do PEUGEOT i‑Cockpit® a chopte se řízení.

Vizionářsky řešené místo řidiče překvapí kompaktním volantem, vyvýšenou digitální přístrojovou deskou s možností vlastní konfigurace a kapacitním 10’’ HD dotykovým displejem. Vnímejte komfort vícebodových masážních sedadel doplněný dokonalým zvukem systému Hi‑Fi FOCAL®. Okamžiky strávené za volantem nového vozu 508 získají dosud nepoznané rozměry.

ŽÁDEJTE EFEKTIVITU

Nedělejte kompromisy, požadujte nemožné!

Díky efektivitě motorů PureTech Euro 6.2 a BlueHDi a účinnosti automatické 8st. převodovky EAT8 je nový PEUGEOT 508 schopen nabídnout pozoruhodný výkon a přitom udržet emise CO2 a spotřebu paliva na příznivé úrovni.

UVIDÍTE NEPOSTŘEHNUTELNÉ

Vyzkoušejte si rozšířené vnímání reality.

Technologie Night Vision založená na použití infračervené kamery umožňuje lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. S novým vozem PEUGEOT 508 vybaveným vyspělou bezpečnostní výbavou a asistenčními systémy řízení poslední generace si vyzkoušíte nové možnosti uplatnění nejmodernějších technologií.

VNÍMEJTE JÍZDU VŠEMI SMYSLY

Nechte se inspirovat.

Jízdní kvality nového luxusního vozu PEUGEOT 508 ‑ přesné vedení stopy, příjemné řízení a příkladná směrová stabilita podpořená řízenými tlumiči ‑ jsou pro vás příslibem maximálního potěšení z jízdy a zárukou volnosti pohybu.

VERZE ALLURE, GT LINE & GT

NOVÝ PEUGEOT 508 GT

Objevte nový PEUGEOT 508: luxusní pětidveřový fastback s odvážným designem, dokonalou architekturou a špičkovou technologickou výbavou, který vám nabídne jedinečné potěšení z jízdy.

RADIKÁLNÍ FASTBACK

Nízká silueta, ostře řezané křivky a atleticky vypracované tvary podtrhují ušlechtilost nového PEUGEOT GT a jeho odvahu inovovat. Příslibem vrcholného potěšení z jízdy je exkluzivní motor Puretech 225 S&S EAT8. Nový PEUGEOT 508 GT nelze přehlédnout a jeho energická přední maska s chromovanou mřížkou chladiče ohraničená Full LED světlomety mu propůjčuje výrazný moderní vzhled. Jeho design je čistý, jednoduchý a krásný. Atletický profil a karoserie těsně obepínající skelet vozu dávají vyniknout mohutným blatníků, které nenarušuje žádný zlom.

NOVÝ PEUGEOT 508 GT LINE

NEPOPSATELNÉ SLOVY

Síla a hbitost šelmy, které z vozu PEUGEOT GT Line vyzařují, vás uchvátí na první pohled. Propracované křivky, ušlechtilý design, technologicky vyspělá výbava, například vnitřní zpětné zrcátko bez rámu, to vše jsou znaky vyšší třídy s podpisem GT Line.

ODVÁŽNÁ ELEGANCE

Mřížka chladiče se šachovnicovým vzorem a chromovaným lemem, lesklé černé kryty vnějších zpětných zrcátek a nové světlomety zdůrazňují ušlechtilost a originalitu nového vozu PEUGEOT 508 GT Line.

NOVÝ PEUGEOT 508 ALLURE

VÝRAZNĚ MODERNÍ

Zadní část vozu horizontálně protíná leský černý pás, do něhož jsou zasazená 3D adaptivní zadní Full LED světla převzatá přímo z koncepčního vozu PEUGEOT Instinct. Blatníky získaly sevřením zadní části kabiny neobvyklou šířku, která dává vyniknout dvoubarevným 18” diskům HIRONE s lakem s šedým výbrusem a zdůrazňuje atleticky vypracované tvary nového PEUGEOT 508 ALLURE.

ODLIŠIT SE

Ušlechtilá silueta nového PEUGEOT 508 ALLURE se nechala inspirovat elegancí a atletickými křivkami vozů kupé, ale současně si zachovává praktické vlastnosti verze hatchback. Návrháři se již od prvních nákresů snažili za pomoci unikátních technických řešení hledat ideální proporce vozu.

ATRIBUTY DESIGNU

SVĚT JAKO NA DLANI

Vychutnejte si krásu okolní krajiny. Panoramatická střecha otevírá všem cestujícím na palubě vozu, včetně těch na zadních sedadlech, širší výhled do okolí.

NIC NEŽ DOKONALOST

Bezrámové dveře jsou prvkem, který výmluvně umocňuje dokonalou čistotu a jednoduchost linií nového luxusního vozu PEUGEOT 508. Koncepční řešení bylo uzpůsobeno hledisku estetiky a nekompromisní kvality: harmonie proporcí a tvarů, dílenské zpracování každého detailu a slícování dílů byly dovedeny k dokonalosti.

BUDIŽ SVĚTLO

Přední Full LED světlomety s automatickou výškovou regulací, přední LED směrové ukazatele a statické přisvícení do zatáčky jsou součástí nové vizuální identity značky a při jízdě ve dne i v noci zajišťují řidiči optimální viditelnost pro vyšší bezpečnost i komfort řízení: vidět a být viděn za všech okolností!

NEZŮSTANE BEZ POVŠIMNUTÍ

Při pohledu zezadu upoutají třírozměrná Full LED světla s kresbou třech drápů, pro vozy PEUGEOT tak typickou, která se rozzáří při každém odemknutí a zamknutí vozu. Intenzita svítivosti se automaticky přizpůsobuje vnějším světelným podmínkám, aby viditelnost byla vždy optimální.

PRAKTICKÁ ŘEŠENÍ PRO DLOUHÉ CESTY

V prostoru celé kabiny vozu jsou rozmístěné četné odkládací prostory. Vpředu můžete využít kapsy ve dveřích, interiér a spodní část středového panelu, kde odložené věci zůstávají na dosah i pro cestující na zadních sedadlech. Objevte všechna důmyslná řešení, která vám nový PEUGEOT 508 nabízí!

DOPŘEJTE SI PROSTOR

Velký zavazadlový prostor pojme všechna vaše zavazadla a současně jistě oceníte i pohodlný přístup, který vám poskytne výjimečná šířka zadního víka. Nový PEUGEOT 508 nabízí také hands-free otevírání víka, jenž je součástí funkce hands‑free přístup a start motoru (ADML). Víko pak otevíráte jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

VYBRANÉ MATERIÁLY

Vytvořte si v novém voze PEUGEOT 508 svůj osobní prostor zasvěcený komfortu – vyberte si dekory, které vám jsou příjemné, zvolte čalounění sedadel z elegantních a nadčasových materiálů. Usedněte, zavřete dveře a uvolněte se…

NADČASOVĚ MODERNÍ

Každý detail interiéru byl navržený, aby umocnil výjimečnost okamžiků strávených na palubě vozu. Nový PEUGEOT 508 GT s čalouněním sedadel v kombinaci kůže a Alcantara® je sériově vybavený volantem potaženým perforovanou kůží a palubní desku i středový panel zdobí dřevěná dýha Zebrano.

BEZKONKURENČNÍ PEUGEOT i-COCKPIT®

STAŇTE SE PILOTEM V PEUGEOT i‑Cockpit®

Usedněte do nového PEUGEOT 508 vybaveného nejnovější verzí PEUGEOT i‑Cockpit®. Užijte si dynamické řízení s kompaktním volantem, vyvýšenou digitální přístrojovou deskou, kterou si můžete konfigurovat podle vlastních představ, a s kapacitním 10’’ HD dotykovým displejem. Vyzkoušejte stylová tlačítka ‘Toggle Switches’ k ovládání nastavení základních funkcí vozu.

KONEKTIVITA

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ SE SVĚTEM

Díky funkci Mirror Screen můžete své kompatibilní aplikace z chytrého telefonu ovládat přímo na kapacitním dotykovém displeji ve voze. Telefon současně můžete i nabíjet v přihrádce pod středovou konzolí.

S hlasem ovládanou navigací 3D s mapovými podklady TomTom® se budete po silnicích pohybovat s jistotou.

PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify vám umožní upravit si prostředí interiéru v novém luxusním PEUGEOT 508 a nastavením aktivních tlumičů si podle nálady přizpůsobit režim řízení.

KOMFORTNÍ INTERIÉR

KOMFORT SEZENÍ NA MÍRU

Pohodlnému a zdravému sezení věnuje nový PEUGEOT 508 maximální péče – nabízí sedadlo řidiče a spolujezdce s certifikátem AGR, který hodnotí ergonomii a variabilitu nastavení sedadel. Optimálního komfortu dosáhnete volbou sedadel s elektrickým nastavením polohy a možností uložit parametry do paměti vybavených vyhříváním a pneumatickým osmibodovým masážním systémem.

FOCAL® PREMIUM HI-FI ZVUKOVÝ SYSTÉM

Hi‑Fi FOCAL®, DOKONALE ČISTÝ ZVUK

Pro hudební znalce systém Hi‑Fi premium FOCAL® nabízí dokonale čistou a do detailu prokreslenou reprodukci zvuku.

Systém zahrnuje 10 reproduktorů a špičkové akustické technologie, které posouvají kvalitu reprodukce hudby ve voze na nejvyšší úroveň.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

VNÍMEJTE JÍZDU VŠEMI SMYSLY

Nový PEUGEOT 508 využívá špičkové technologie, které značka v poslední době vyvinula. Přesné řízení spolu s jistým vedením stopy podpořené řízenými tlumiči vyvolává v řidiči při řízení intenzivní pocity potěšení a radosti z jízdy.

MOTORY A PŘEVODOVKY

POŽADUJTE EFEKTIVITU

Nový PEUGEOT 508 vybaven motory nejnovější generace PureTech a BlueHDi splňujících emisní normu Euro 6.2. V nabídce jsou dvě varianty motoru 1.6 PureTech a čtyři dieselové motory, jejichž základem jsou motory 1.5 a 2.0 BlueHDi.

HLADCE A PLYNULE

Nová automatická převodovka EAT8 se vyznačuje všemi myslitelnými výhodami ‑ je stejně úsporná jako manuální a díky novému elektrickému ovládání ‘Shift and Park by wire’ a ovladačům na volantu je řazení rychlé a velmi pružné.

Nový PEUGEOT 508 může být ve spojení s dieselovým motorem BlueHDi 130 vybavený také manuální 6st. převodovku MAN6.

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

DOPŘEJTE SI PODPORU

Nový PEUGEOT 508 je vybavený bohatou technologickou výbavou a nejnovějšími asistenčními systémy značky, které mají za úkol posílit vaši bezpečnost, pomoci vám při manévrování s vozem a lépe předvídat situaci a podmínky sjízdnosti na silnici.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

DLOUHODOBÁ INVESTICE

Nejen výrazný a odvážný design, ale také optimální náklady na vlastnictví vozu – návrháři se při vývoji nového vozu PEUGEOT 508 zaměřili i na požadavky a potřeby firemních zákazníků. Znamenalo to dosáhnout bezvadné koncepce, kvality provedení a odolnosti nového vozu PEUGEOT 508, aby se maximalizovala zůstatková hodnota vozu při jeho dalším prodeji. Rovněž výbava a materiály byly zvoleny tak, aby náklady na běžnou údržbu a na spotřebu v každodenním provozu byly minimální.
V neposlední řadě je nový PEUGEOT 508 vybavený nejnovějšími technologiemi a systémy, které řidiči efektivně pomáhají při řízení vozu.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ

UVIDÍTE NEPOSTŘEHNUTELNÉ

Technologie Night Vision založená na použití infračervené kamery umožňuje při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. Obraz s výstražným upozorněním se objeví na digitálním displeji v zorném poli řidiče.

PŘEDCHÁZEJTE NEBEZPEČÍ

Pack Safety zahrnuje nejnovější technologie značky na podporu řízení, které pomáhají zvýšit vaši bezpečnost za volantem.

Patří mezi ně například automatické nouzové brzdění Active Safety Brake s varováním před srážkou, systém udržování v jízdním pruhu nebo rozpoznání dopravních značek s omezením rychlosti. Pack Safety Plus ještě zlepší vaši bdělost a předvídavost ‑ přidává aktivní systém sledování mrtvého úhlu, systém sledování pozornosti řidiče, automatické přepínání dálkových světel a rozšířené rozpoznání dopravních značek.

DALŠÍ KROK K AUTONOMNÍMU ŘÍZENÍ

Pack Drive Assist představuje další krok na cestě k autonomnímu řízení. Za pomoci radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla je adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go schopný automaticky přizpůsobit rychlost jízdy vozu jedoucímu před vámi a zachovat si od něj bezpečný odstup. Tempomat je spojený se systémem Lane Positioning Assist (udržování vozu v jízdním pruhu), jenž zajišťuje setrvání vozidla v dráze zvolené řidičem.

FULL PARK ASSIST

Technologie FULL PARK ASSIST zajišťuje plně automatickou asistenci při parkování do řady a na kolmo orientované stání. Řidič funkci zapne na řadicí páce, systém následně sám vyhledá vhodné parkovací místo a při parkovacím manévru spolu s řízením ovládá i zrychlení a brzdění, postará se i o vyjíždění zaparkovaného vozu.

Spotřeba a emise (1) modelu 508 v provozu

Aby měli zákazníci k dispozici co nejpřesnější informace, dává jim Peugeot, značka skupiny PSA, k dispozici výsledky nezávislé a certifikované metody měření spotřeby paliva v reálných podmínkách používání vozu. Společně s nevládní organizací Transport & Environment (2) a s federací France Nature Environnement (3) definoval Peugeot protokol pro měření spotřeby a emisí v reálných podmínkách provozu ověřený certifikační agenturou Bureau Veritas (4).

Protokol definuje způsob měření skutečné spotřeby paliva a emisí vozidel v městském provozu, na silnici a dálnici na trase dlouhé 92,3 km. Vozidla se testují na silnicích v běžném provozu, při přepravě cestujících včetně zavazadel a se zapnutou klimatizací nebo topením. Profil trasy reprezentuje převýšení, které je při běžném používání vozidla obvyklé (5).

Je to další krok značky Peugeot na cestě budování důvěryhodného a transparentního vztahu se zákazníky.

(1) Emise oxidů dusíku (NOx) a emise pevných částic
(2) Transport & Environment: evropské ekologické sdružení, které se zaměřuje na zavádění udržitelné dopravní politiky
(3) France Nature Environnement: francouzská federace sdružení pro ochranu přírody a životního prostředí
(4) Bureau Veritas: mezinárodní certifikační, zkušební a inspekční společnost
(5) Zveřejněné údaje nejsou oficiální hodnoty spotřeby homologované v EU, závisí na uvedených předpokladech a podmínkách a byly naměřeny na základě protokolu, který není v EU standardizován. Jsou to neoficiální hodnoty, mají pouze informativní charakter. Použitý protokol měření je k dispozici na webových stránkách skupiny PSA, www.groupe-psa.com. Pro porovnání hodnot spotřeby paliva nebo emisí CO2 nových osobních vozidel získaných na základě standardizovaného protokolu měření by měly být použity oficiální údaje o spotřebě paliva nebo emisích CO2. Další informace naleznete na adrese https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en

Mohlo by vás zajímat

3008 GT

3008

308 SW

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz