SUV NOVÉ DIMENZE

Vstupte do nové dimenze, která nese název SUV PEUGEOT 5008! Tento impozantní a zároveň elegantní vůz s vytříbeným designem a vyspělými technologiemi byl od počátku stvořen s jediným cílem – umocnit vaše smyslové prožitky a rozšířit vaši akceschopnost!

INVENCE NOVÝCH ROZMĚRŮ

Impozantní a zároveň elegantní design nového SUV PEUGEOT 5008 na vás zapůsobí od prvního okamžiku. Ladné křivky siluety a černá střecha Black Diamond spolu s exkluzivní přední maskou zdobenou chromovanými fazetami rafinovaně zdůrazňují velkolepost jeho tvarů.

SVOBODA V NOVÉM POJETÍ

Ať již cestujete sami nebo ve společnosti, čekají vás na palubě sedmimístného SUV PEUGEOT 5008 výjimečné okamžiky. Sluneční paprsky pronikající do kabiny prosklenou panoramatickou střechou měkce osvětlují luxusní interiér vozu. Usaďte se a pomocí PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify si ve voze vytvořte atmosféru podle své aktuální nálady a pocitů, zapněte si vícebodovou masáž a zaposlouchejte se do tónů své oblíbené skladby v podání Hi‑Fi systému Focal®.

SILNÝ JÍZDNÍ ZÁŽITEK

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ DOTYKEM

Usedněte do nového PEUGEOT i‑Cockpitu® a naslouchejte svým smyslům! Dokonale ergonomicky řešené místo řidiče je vybavené špičkovou digitální technikou, nabízí moderní možnosti konektivity i vlastní nastavení prostředí ve voze podle toho, jakou zrovna máte náladu. Uchopte kompaktní volant potažený přírodní kůží, vnímejte bezprostřední kontakt s vozovkou a dokonalý akustický komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Ve spojení s technologií inteligentního pohonu a nejnovějšími asistenčními systémy řízení zažijete při řízení nového SUV PEUGEOT 5008 dosud nepoznané potěšení.

ROZŠÍŘÍ VÁM OBZORY

UŽÍVEJTE SI A OBJEVUJTE

Plánujete vyrazit na cesty s rodinou či přáteli (na palubě může cestovat až 7 osob) nebo naopak potřebujete maximální přepravní kapacitu zavazadlového prostoru? Nové SUV PEUGEOT 5008 se umí přizpůsobit všem vašim přáním a požadavkům.

POTĚŠENÍ A ZODPOVĚDNOST

Vylepšení koncepce nového SUV PEUGEOT 5008, jejímž cílem bylo posílit vaši bezpečnost i potěšení při řízení, přineslo také významné snížení hmotnosti podvozku, karoserie i dalších prvků výbavy a ve spojení s výkonnými motory BlueHDi, PureTech nebo THP a automatickou převodovkou EAT6/EAT8 tak nové SUV PEUGEOT 5008 předznamenává příchod éry nových výkonných SUV.

Z POUŠTĚ NA CESTY

Tratě nejtěžšího rallye závodu na světě jsou pro nás jedinečnou příležitostí, kdy testováním ve vysoké zátěži získáváme nenahraditelné zkušenosti, které pak přenášíme do vývoje sériových vozů. Přímo z terénu pochází celá řada poznatků a inovací, které najdete u modelů naší řady PEUGEOT SUV.

DESIGN EXTERIÉRU

ODVÁŽNÉ LINIE

Moderní silueta nového SUV PEUGEOT 5008 na vás zapůsobí při prvním pohledu. Elegantní vzhled vozu zdůrazňují sportovní rysy zvýšené karoserie, široká kola s precizně propracovanými disky, chromované ozdobné lišty, hliníkové podélné střešní nosiče a střecha Black Diamond zdůrazňují elegantní vzhled vozu.

VSTŘÍC NOVÝM HORIZONTŮM

Pronikavý pohled nového SUV PEUGEOT 5008 dokresluje mírně oblý tvar předních světlometů a světelný LED podpis. Vertikálně orientovaná přední maska zdobená chromovanými fazetami a široké otvory sání vzduchu po stranách předního nárazníku vypovídají o nezkrotném temperamentu tohoto nového SUV.

VE ZNAMENÍ DOKONALOSTI

Při pohledu na záď vozu vás zaujme aerodynamická linie zkoseného zadního okna, která decentním způsobem podtrhuje sportovní rysy vozu. Jedinečný styl nového SUV PEUGEOT 5008 doplňují zadní LED světla zasazená do lesklého černého pásu karosere s zářící kresbou 3 drápů jasně viditelnou ve dne i v noci.

DESIGN INTERIÉRU

SMYSL PRO DETAIL

Módní materiály, chromované dekory, prvotřídní kůže a textilie… Exkluzivní provedení a moderní styl interiéru nového SUV PEUGEOT 5008 jsou pro vás příslibem výjimečných okamžiků strávených na palubě nového SUV PEUGEOT 5008.

VARIABILITA

JINÉ POJETÍ PROSTORU

Sdílejte spolu s ostatními nezapomenutelné okamžiky! Přizpůsobte své nové SUV PEUGEOT 5008 pohodlné přepravě spolucestujících. Ke třem samostatným, nastavitelným a stejně širokým sedadlům ve druhé řadě můžete do třetí řady přidat ještě dvě sklopná a vyjímatelná sedadla.

VELKORYSÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Využijte velký objem zavazadlového prostoru a uzpůsobte si nové SUV PEUGEOT 5008 svým představám. Praktické hands‑free otevírání víka vám umožní otevřít zavazadlový prostor pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Nové SUV PEUGEOT 5008 vyniká i mimořádnou variabilitou. S obzvlášť nízkou nákladovou hranou, objemem až 780 l a možností sklopení opěradla u sedadla spolujezdce budete moci přepravovat předměty dlouhé až 3,20 m.

TAK SNADNÉ A POHODLNÉ

Variabilní interiér nového SUV PEUGEOT 5008 je prakticky a funkčně zařízený, aby pro vás cestování vždy bylo příjemným zážitkem: zásuvky, sluneční clony, sklápěcí stolky, háčky, držáky nápojů a dostatek úložného prostoru.

PEUGEOT i-COCKPIT®

INTENZIVNÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Vnímejte své pocity a vychutnejte si jedinečný zážitek z jízdy na palubě nového vozu SUV PEUGEOT 5008 vybaveného high‑tech místem řidiče PEUGEOT i‑Cockpit®. Díky kombinaci vyvýšeného digitálního sdruženého přístroje a 8″ barevného kapacitního dotykového displeje máte všechny potřebné informace stále před očima, aniž byste přestali věnovat pozornost řízení.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ

Zažijte při řízení vozu ještě větší potěšení: kompaktní kožený volant s integrovanými ovládacími prvky nebo nový typ automatické převodovky s impulzní elektricky ovládanou volbou převodových stupňů… Dokonalá ergonomie všech prvků přináší ještě intuitivnější ovládání a zpříjemní vám chvíle strávené na cestách.

KONEKTIVITA

PŘIPOJENÍ BEZ OMEZENÍ

Funkce Mirror Screen vám umožní ovládat aplikace chytrého telefonu kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto přímo na dotykovém displeji vozu. Zároveň můžete využít funkci indukčního bezdrátového nabíjení svého telefonu na středové konzoli.

PLÁNOVÁNÍ TRAS

Cestujte s jistotou! Tu vám zajistí nová on‑line 3D navigace s hlasovým ovládáním a službami TomTom, která na dotykovém displeji i na digitální přístrojové desce zobrazuje aktuální informace důležité pro řízení vozu. Abyste se po silnicích pohybovali bezpečně a s větším klidem, informuje vás SUV PEUGEOT 5008 o všech rizikových oblastech: na území Evropy a pokud to legislativa v dané zemi dovoluje, zobrazuje on‑line 3D navigace umístění pevných i mobilních radarů, úseková měření rychlosti, radary u semaforů a úseky častých nehod.

KOMFORT INTERIÉRU

JINÝ POHLED NA CESTOVÁNÍ

Velká okna a panoramatická otevíratelná střecha příjemně prosvětlí interiér vašeho nového SUV PEUGEOT 5008 a vy si budete užívat komfortu v pohodlných sedadlech s vícebodovou masážní funkcí.

PROBUĎTE SVÉ SMYSLY

Vnímejte hebkost přírodní kůže a exkluzivitu matně chromovaných doplňků. Využijte systém PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify a přizpůsobte si atmosféru ve voze své náladě: upravte intenzitu doprovodného osvětlení, barvu displejů a zvolte jednu ze tří vůní integrovaného osvěžovače vzduchu.

DOKONALÉ OZVUČENÍ

Poznejte výjimečnou akustiku vozu a výhody ozvučení systému Hi‑Fi Premium Focal®. Zvuk té nejvyšší kvality do prostoru kabiny šíří celkem 10 reproduktorů vybavených exkluzivní technologií FOCAL®.

 

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

5 HVĚZDIČEK EURO NCAP

Nové SUV PEUGEOT 5008 získalo v testech Euro NCAP 2017 nejvyšší možné hodnocení: 5 hvězdiček.

KONCEPCE

Platforma EMP2 a dynamické vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 jsou základem dokonalé rovnováhy mezi komfortem a jízdními vlastnostmi, která je v kategorii vozů C SUV ojedinělá. Díky platformě EMP2 navíc vůz dosahuje vynikajícího průměru otáčení, který výrazně usnadňuje manévrování.

PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ

Nové SUV PEUGEOT 5008 je obratný a velmi snadno ovladatelný vůz s dynamickými vlastnostmi a akustickým komfortem na úrovni velkých cestovních vozů. Jeho výkonné motory BlueHDi, PureTech nebo THP spojené s automatickou převodovkou EAT6 poslední generace, elektrický posilovač řízení a mnohem nižší celková hmotnost vozu se velkou měrou podílejí na příkladných jízdních vlastnostech a výjimečném potěšení, které vám řízení vozu přinese.

MOTORY A PŘEVODOVKY

DIESELOVÉ MOTORY BlueHDI

Dieselové motory BlueHDi Euro6, které pohání nové SUV PEUGEOT 5008, jsou výkonné a zároveň vynikají nízkými emisemi škodlivin. Technologie BlueHDi představuje jedinečné spojení technologie SCR (selektivní katalytická redukce) a filtru pevných částic (FAP). Dieselové motory dokáží s touto technologií snížit spotřebu paliva i emise CO2 na 108 ‑ 129 g/km, emise oxidů dusíku jsou nižší o 90 % a přítomnost nespálených částic ve výfukových plynech dieselových motorů je omezená až na hranici měřitelnosti (o 99,9 %).

BENZINOVÉ MOTORY PURETECH

Vzhledem ke kompaktním rozměrům a nižší hmotnosti mají tříválcové benzinové motory PureTech Euro6 lepší provozní charakteristiky. Bez kompromisů v oblasti spolehlivosti a odolnosti motoru vám při jízdě poskytnou jedinečné potěšení a prvotřídní výkony. Motor 1.2 PureTech 130 S&S získal ve své kategorii ocenění „Motor roku 2017“. V kombinovaném provozu produkuje od 117 g CO2/km. Může být kombinován s novou automatickou převodovkou EAT6.

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT6/EAT8

Moderní a účinná automatická šestistupňová/osmistupňová převodovka EAT6/EAT8 (Efficient Automatic Transmission) rozšiřuje nabídku pohonných jednotek, které jsou pro nové SUV PEUGEOT 5008 k dispozici. Jedná se o automatickou převodovku nové generace, která vám ve spojení s motory 1.2 PureTech 130, 1.6 THP 165, 1.5 BlueHDi 130 a 2.0 BlueHDi 180 zajistí komfort řízení na té nejvyšší úrovni. Pro rychlé a plynulé řazení převodů a vyšší uživatelský komfort je převodovka vybavená technologií Quickshift a novým elektrickým impulzním ovládáním. Režim Sport dodá jízdnímu projevu vozu ještě větší reaktivitu a dynamiku.

DOKONALÁ TRAKCE

POSUŇTE HRANICE SVÝCH MOŽNOSTÍ

Inteligentní systém Advanced Grip Control v kombinaci s pneumatikami „Mud & Snow“ na exkluzivních 18″ kolech z lehkých slitin vám pomůže překonat veškeré nástrahy a dopřeje vám zážitek dokonalé vlády nad vozem. Přepnutím ovladače na středové konzole se jízdní vlastnosti vozu okamžitě přizpůsobí náročnosti terénu a jízdním podmínkám.

MÍT VŠE POD KONTROLOU

Nechte své nové SUV PEUGEOT 5008 pracovat za vás a věnujte se pouze řízení. Systém Advanced Grip Control, inspirovaný světem 4×4, vám přináší novou funkci Hill Assist Descent Control (kontrola jízdy ze svahu), jež automaticky reguluje rychlost a zaručuje dokonalou kontrolu nad vozem při jízdě ze strmého svahu.

BEZPEČNOST

VYSPĚLÁ BEZPEČNOSTNÍ VÝBAVA

Nové SUV PEUGEOT 5008 je vybavené těmi nejúčinnějšími bezpečnostními systémy: zesílená struktura karoserie s deformačními zónami, 6 airbagů, ABS či ESP… Základem bezpečné jízdy je schopnost předvídat rizika a předcházet jim. K tomu vám pomůže multifunkční kamera v horní části čelního skla, 12 ultrazvukových snímačů, radar a 2 širokoúhlé kamery 180°.

ZA VOLANTEM NEJSTE NIKDY SAMI

Užijte si bezstarostnou jízdu s nejnovějšími asistenčními systémy: systém rozpoznání dopravního značení s doporučením rychlosti, Active Safety Brake (systém automatického nouzového brzdění) s funkcí Distance Alert, aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, aktivní systém sledování mrtvého úhlu, Driver Attention Alert (systém sledování pozornosti řidiče), adaptivní tempomat s funkcí Stop (ACC Stop)… A praktické parkovací asistenční systémy, které vám dodají jistotu při manévrování ve městě.

Mohlo by vás zajímat

3008 GT

3008

5008 GT

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz