SUV NOVÉ DIMENZE

SUV PEUGEOT 5008 GT je pro vás vstupenkou do nové dimenze komfortu a výkonnosti. Toto nové sedmimístné SUV navržené v duchu luxusních sportovních vozů GT vám nabídne jedinečné jízdní zážitky a posune hranice vašich možností!

OSUDOVÁ PŘITAŽLIVOST

Impozantní přední maska nového SUV PEUGEOT 5008 GT s precizně propracovaným šachovnicovým vzorem a pronikavými Full LED světlomety mu propůjčuje jedinečný vzhled. Černá střecha Black Diamond zdůrazňuje jeho elegantní siluetu a kryty podběhů spolu s hliníkovými disky kol 19″ BOSTON s výbrusem v matné šedé barvě prozrazují sportovní temperament, který vám zrychlí tep!

V exkluzivním prostředí interiéru, kde nechybí dekory z pravého dřeva, ozdobné prvky z matného chromu a čalounění sedadel v provedení Alcantara® nebo přírodní kůže Nappa cítíte příjemné uvolnění těla i mysli.

INTENZIVNÍ ZÁŽITKY

VE SPOJENÍ S BUDOUCNOSTÍ

Nový high‑tech PEUGEOT i‑Cockpit® s vyvýšenou digitální přístrojovou deskou, jejíž vzhled si můžete upravit podle vlastních představ, a 8” dotykovým kapacitním displejem je výstavní vitrínou digitálních technologií budoucnosti!

INTENZIVNÍ ZÁŽITKY

Kompaktní volant s integrovanými ovladači a automatická převodovka s elektrickým impulzním ovládáním vám při řízení nového SUV 5008 GT zprostředkují emoce dosud nepoznané intenzity.

POSUŇTE HRANICE SVÝCH MOŽNOSTÍ

JINÉ POJETÍ PROSTORU

Přizpůsobte své nové SUV PEUGEOT 5008 GT pohodlné přepravě cestujících (na palubě vozu může cestovat až 7 osob) nebo naopak naplno využijte přepravní kapacitu velkého zavazadlového prostoru.

VÝKONY VE ZNAMENÍ GT

Exkluzivní motor 2.0 BlueHDi 180 S&S obsluhovaný nejnovější šestistupňovou převodovkou EAT6 je pro řidiče příslibem špičkových výkonů a nový SUV PEUGEOT 5008 GT s ním získává velmi temperamentní projev.

DESIGN EXTERIÉRU

NEPŘEHLÉDNUTELNÁ OSOBNOST

Při pohledu na příď vozu vás zaujmou Full LED světlomety, které ohraničují precizně propracovanou mřížku přední masky s šachovnicovým vzorem a exkluzivní matně chromovanou lištou. Chromované kryty vnějších zpětných zrcátek stejně jako znak GT v měděném odstínu neokázalým způsobem zdůrazňují ušlechtilost vzhledu nového SUV PEUGEOT 5008 GT.

SPORTOVNÍ RYSY

Zadní LED světlomety s kresbou 3 drápů nenechají nikoho na pochybách, že nové SUV 5008 GT pochází z dílny PEUGEOT. Černá střecha Black Diamond, chromované koncovky výfuku integrované do zadního nárazníku, kryty podběhů a hliníkové disky kol 19″ BOSTON s výbrusem v matné šedé barvě efektním způsobem zdůrazňují jeho sportovní vzhled.

DESIGN INTERIÉRU

SMYSL PRO DETAIL

V interiéru nového SUV PEUGEOT 5008 GT najdeme materiály nejvyšší kvality. Pravé dřevo, decentní dekory z matného chromu a kožené čalounění Nappa nebo Ancaltara® s jemným měděným prošíváním vytváření v kabině vozu exkluzivní atmosféru nejvyšší kvality.

VARIABILITA

VELKORYSÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Přístup do velkého zavazadlového prostoru vám usnadňuje praktické hands‑free otevírání víka, které ovládáte pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.
S mimořádně nízkou nákladovou hranou, přepravní kapacitou až 780 l a možností sklopit opěradla sedadlo spolujezdce pro přepravu předmětů dlouhých až 3,20 m se z vašeho nového SUV PEUGEOT 5008 GT stává všestranně využitelný vůz sportovního i rodinného charakteru.

JINÉ POJETÍ PROSTORU

Sdílejte spolu s ostatními nezapomenutelné okamžiky z vašich cest! Na třech samostatných sedadlech ve 2. řadě a dvou sklopných a vyjímatelných sedadlech ve 3. řadě může v exkluzivním prostředí tohoto luxusního sportovního vozu GT pohodlně cestovat až 7 osob.

PEUGEOT i-COCKPIT®

OVLÁDÁNÍ DOTYKEM

Vstupte do světa technologií budoucnosti! V novém PEUGEOT i‑Cockpit® s vyvýšenou digitální přístrojovou deskou, jejíž vzhled si můžete upravit podle vlastních představ, dotykovým 8” kapacitním displejem, koženým volantem s integrovaným ovládáním a automatickou převodovkou s impulzním elektrickým ovladačem zjistíte, že řízení vozu může být příjemným zážitkem naplněným intenzivními pocity potěšení!

KONEKTIVITA

MÍT PŘEHLED

Cestujte v klidu a s jistotou! Obojí a ještě mnohem více vám na vašich cestách poskytne nová navigace 3D s hlasovým ovládáním.

ŠESTÝ SMYSL

Konektivita je v novém SUV PEUGEOT 5008 GT doslova všudypřítomná. Váš chytrý telefon se pomocí funkce Mirror Screen propojí s dotykovým displejem ve voze a navíc se začne i automaticky bezdrátově nabíjet.

KOMFORT INTERIÉRU

POCITY PŘÍJEMNÉHO UVOLNĚNÍ

Velká okna a panoramatická otevíratelná střecha s elektrickou protisluneční clonou a zvláštními modře zbarvenými světelnými lištami příjemně prosvětlí interiér vašeho nového SUV PEUGEOT 5008 GT.
Vychutnejte si také prvotřídní ozvučení celého prostoru kabiny. Z 10 reproduktorů systému Hi‑Fi Premium Focal® se linou dokonale čisté tóny a hudební zážitek se svou kvalitou blíží živému vystoupení v koncertním sále.
Pocit příjemného uvolnění a pohody navozují také hluboká anatomicky tvarovaná sedadla vybavená systémem vícebodové masáže.

PROBUĎTE SVÉ SMYSLY

Nalaďte prostřednictvím PEUGEOT i‑Cockpit® Amplify své pocity: upravte intenzitu interiérového osvětlení, podbarvení displejů, vyberte si vůni, kterou chcete osvěžit vzduch v kabině … Zvolte režim „Sport“ a vychutnejte si pozoruhodné dynamické schopnosti paketu Driver Sport Pack.

JÍZDNÍ VLASTNOSTI

5 HVĚZDIČEK EURO NCAP

Nové SUV PEUGEOT 5008 získalo v testech Euro NCAP 2017 nejvyšší možné hodnocení: 5 hvězdiček.

KONCEPCE

Platforma EMP2 a dynamické vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 GT jsou základem dokonalé rovnováhy mezi komfortem a jízdními vlastnostmi, která je v kategorii vozů C SUV ojedinělá. Díky platformě EMP2 navíc dosahuje vynikajícího průměru otáčení, který výrazně usnadňuje manévrování s vozem.

PŘEDČÍ VAŠE OČEKÁVÁNÍ

Sportovní, živé a obratné… nové SUV PEUGEOT 5008 GT nabízí dynamické kvality a akustický komfort luxusního cestovního vozu.
Exkluzivní motor 2.0 BlueHDi 180 S&S obsluhovaný nejnovější šestistupňovou převodovkou EAT6, elektrický posilovač řízení a významné snížení hmotnosti jsou příslibem prvotřídních jízdních vlastností, díky nimž se řízení vozu se stává skutečným požitkem.

MOTORY A PŘEVODOVKY

EXKLUZIVNÍ A VÝKONNÝ

Nový PEUGEOT 5008 GT vděčí za svůj temperamentní jízdní projev výkonnému motoru 2.0 BlueHDi 180 S&S spojenému s automatickou 6stupňovou převodovkou EAT6. Jedná se o nejsilnější motorizaci modelové řady, která je exkluzivně vyhrazena pro verzi GT. Díky ní získává vůz energický sportovní projev a jeho řidič se může těšit na vrcholný požitek z jízdy.

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT6

Moderní a účinná šestistupňová automatická převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission) spojená s exkluzivním motorem nového SUV PEUGEOT 5008 GT zajišťuje komfort řízení na té nejvyšší úrovni.
Pro rychlé a plynulé řazení převodů a vyšší uživatelský komfort je tato moderní a účinná převodovka vybavená technologií Quickshift a novým elektrickým impulzním ovládáním. Režim Sport dodá jízdnímu projevu vozu ještě větší reaktivitu a dynamiku.

 

ZESÍLENÝ POHON VOZU

BUĎTE PÁNEM SITUACE

Dojedete kamkoliv budete chtít! Systém Advanced Grip Control vám umožní projet například i písčité, blátivé či zasněžené cesty. Jistotu a svobodu máte na dosah!

MÍT VŠE POD KONTROLOU

Vaše nové SUV PEUGEOT 5008 GT pracuje za vás, vy pouze udáváte směr! Systém Advanced Grip Control, inspirovaný světem 4×4, přináší novou funkci Hill Assist Descent Control (kontrola jízdy ze svahu), jež automaticky reguluje rychlost a zaručuje dokonalou kontrolu nad vozem při jízdě ze strmého svahu.

BEZPEČNOST

VYSPĚLÁ BEZPEČNOSTNÍ VÝBAVA

Nové SUV PEUGEOT 5008 GT je vybavené těmi nejúčinnějšími bezpečnostními systémy: zesílená struktura karoserie s deformačními zónami, 6 airbagů, ABS či ESP… Základem bezpečné jízdy je schopnost předvídat rizika a předcházet jim. K tomu vám pomůže multifunkční kamera v horní části čelního skla, 12 ultrazvukových snímačů, radar a 2 širokoúhlé kamery 180°.

ZA VOLANTEM NEJSTE NIKDY SAMI

Užijte si bezstarostnou jízdu s nejnovějšími asistenčními systémy: systém rozpoznání dopravního značení s doporučením rychlosti, Active Safety Brake (systém automatického nouzového brzdění) s funkcí Distance Alert, aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, aktivní systém sledování mrtvého úhlu, Driver Attention Alert (systém sledování pozornosti řidiče), adaptivní tempomat s funkcí Stop (ACC Stop)…
A praktické parkovací asistenční systémy – Visiopark 360° a Park Assist ‑ vám dodají jistotu při manévrování ve městě.

Mohlo by vás zajímat

3008 GT

3008

5008

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz