NOVÝ PEUGEOT 308 SW, DYNAMICKÝ A SPORTOVNÍ

Každodenní jízdy i prázdninové cesty se pro vás s novým rodinným kombi PEUGEOT 308 SW stanou ryzím potěšením. Objevte, jak vypadá nová podoba komfortu.

STYL, S KTERÝM SE PROSADÍ

Nové rodinné kombi PEUGEOT 308 SW dokonalých křivek a tvarů je příslibem nových a zcela nevšedních zážitků. Jeho sebevědomá příď s nepřehlédnutelným světelným podpisem a elegantní hliníková kola ZIRCON 16“ vás zaujmou na první pohled.

PRO VAŠE SMYSLY

PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné zážitky. Jízdu si ještě více vychutnáte se systémem Hi‑Fi Denon a výbavou Driver Sport Pack…

NOVÝ PEUGEOT 308 SW GT LINE, SPORTOVNÍ ELEGANCE

VE ZNAMENÍ OSOBITOSTI

Moderní, elegantní a sportovní… při výběru materiálů si nový PEUGEOT 308 SW GT dal opravdu záležet. Interiér zdobí exkluzivní dekory a hliníkové doplňky.

POHODA ZA VOLANTEM

Nové asistenční systémy řízení vám při řízení poskytnou potřebný komfort a jistotu.

PROSTORNÝ A VARIABILNÍ

Velkoryse prostorný interiér nového vozu PEUGEOT 308 SW GT Line přímo vybízí k výletům a cestování! Velké prosklené plochy vám otevírají úchvatné výhledy do okolní krajiny a panoramatické střešní okno příjemně prosvětluje celý interiér vozu. Rozměrný zavazadlový prostor můžete dále zvětšit sklopením zadního sedadla „Magic Flat“. Jediným pohybem vznikne rovná podlaha, která vám spolu s nízkou nákladovou hranou usnadní nakládání zavazadel.

NOVÝ 308 SW GT, JEŠTĚ VÝRAZNĚJŠÍ OSOBNOST

VYHRANĚNÝ SPORTOVNÍ DESIGN

Každý detail verze GT vypovídá o jejím temperamentu a výjimečné výkonnosti. Objevte elegantní siluetu se sníženým podvozkem, který je znakem prvotřídních dynamických kvalit. A s výbavou Driver Sport Pack, který je součástí základní výbavy, se pro vás řízení stane opravdovým požitkem.

VÝKON MÁ V GENECH

Temperament, který se nezapře! Nový PEUGEOT 308 SW GT pohání exkluzivní motory – benzinový 1.6 THP 205 S&S MAN6 nebo nový dieselový motor 2.0 BlueHDi 180 S&S, který je v nabídce s novou automatickou převodovkou EAT8. Ta vyniká excelentními jízdními vlastnosti a optimální spotřebou paliva.

DESIGN NOVÉHO 308 SW

DYNAMICKÝ A SPORTOVNÍ

Nový PEUGEOT 308 SW se představuje v novém moderním stylu s elegantními sportovními rysy. Nová přední maska s chromovanými fazetami a nové eliptické halogenové světlomety zdůrazňují sílu osobnosti tohoto nového vozu. Velkorysé rozměry jsou příslibem prostorného, pohodlného a prakticky variabilního interiéru.

PEUGEOT I-COCKPIT®, NOVÉ ZÁŽITKY PŘI ŘÍZENÍ

Každý detail v novém voze PEUGEOT 308 SW pro vás bude inspirací. Usaďte se pohodlně v moderním a stylově dokonalém PEUGEOT i‑Cockpitu®: kompaktní volant vám zajistí lepší obratnost při manévrování s vozem, vyvýšená přístrojová deska poskytuje při řízení vyšší komfort a kapacitní dotykový displej intuitivní ovládání. Verze PEUGEOT 308 SW Allure je v nabídce v kombinovaném látkovém čalounění OXFORD černá s červeným prošíváním.

 

DESIGN NOVÉHO 308 SW GT LINE

Uprostřed vertikální přední masky s mřížkou s šachovnicovým vzorem se hrdě vyjímá logo lva a v horní liště červený nápis PEUGEOT. Nový přední nárazník s výraznými dynamickými rysy zdůrazňuje sportovní charakter nového PEUGEOT 308 GT Line umocněný pronikavým pohledem Full LED světlometů, směrových ukazatelů i předních mlhových světel.

Sportovní vzhled dále doplňují kryty podvozku, černě lakovaný difuzor a další stylové prvky v čele s dvojitou koncovkou výfuku.

LUXUSNÍ SPORTOVNÍ INTERIÉR

Objevte luxusní interiér nového vozu 308 SW GT Line s pedály, opěrkou nohy a dveřními prahy ve stylovém hliníkovém provedení. Součástí základní výbavy je i panoramatické střešní okno a exkluzivní obložení interiéru v antracitové barvě. Čalounění sedadel, palubní desku, výplně dveří, volant, manžetu řadicí páky a koberce zdobí výrazné červené prošívání.

VĚTŠÍ VARIABILITA USPOŘÁDÁNÍ

Nové rodinné kombi PEUGEOT 308 SW se přizpůsobí všem vašim potřebám. Zavazadlový prostor nabízí optimální objem 610 dm3 VDA, který sklopením zadního sedadla „Magic Flat“ zvěšíte až na 1660 dm3 VDA. Jediným pohybem vznikne rovná podlaha, která vám spolu s nízkou nákladovou hranou usnadní nakládání zavazadel.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO, SVĚTLO V INTERIÉRU

Velké prosklené plochy a panoramatické střešní okno se sluneční clonou nabízejí cestujícím úchvatné výhledy do okolí.

DESIGN NOVÉHO 308 SW GT

VYHRANĚNÝ CHARAKTER

Nezaměnitelný Full LED světelný podpis předních i zadních světel zdůrazňuje exkluzivní design a technologickou úroveň nového 308 SW GT. Bez povšimnutí nezůstane ani černě lakovaný difuzor a dynamická směrová LED světla s předními mlhovými LED světlomety.

Černý lem nárazníku, kryty spodní části karoserie, hliníková kola 18“ DIAMANT s výbrusem a sportovní odpružení s podvozkem sníženým o 10 mm zdůrazňují výjimečnost siluety tohoto jedinečného vozu.

Při pohledu zezadu vás 308 SW GT zaujme černě lakovaným difuzorem se dvěma stylovými koncovkami výfuku.

A sportovní jízda s vypínatelným systémem ESP pro vás jistě bude silným zážitkem.

EXKLUZIVNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRU

Objevte stylově vytříbený interiér nového vozu PEUGEOT 308 SW GT s materiály nejvyšší kvality a dokonalým designem. Volant potažený přírodní kůží, hliníkové doplňky a luxusní čalounění sedadel s kontrastním červeným prošíváním, které najdeme i na palubní desce, ve výplních dveří, na volantu, manžetě řadicí páky a na kobercích, to vše vypovídá o preciznosti, s jakou se návrháři věnovali každému jednotlivému detailu interiéru.

V tomto elegantním prostředí prosvětleném velkým panoramatickým střešním oknem se sluneční clonou se vy i vaši spolucestující budete cítit vždy dobře naladění.

Jakmile otevřete dveře, na přístrojové desce se specifickým šachovnicovým podkladem se vám dostane přivítání ve stylu GT.

NOVÝ DOPLNĚK NA PŘÁNÍ 308 SW BLACK PACK: ČERNÁ JE “IN”

Novému provedení 308 SW Black Pack vládne černá barva.

Uprostřed expresivní přední masky se vyjímá logo Black Lion sladěné s mřížkou chladiče v provedení černá “Cornélie” a lištou v odstínu černá “Perla Nera”, která lemuje mřížku přední masky, směrové ukazatele i přední mlhové světlomety. Celkový dojem dokreslují osmnáctipalcová hliníková kola Saphir Black v barvě černá Mist, která hrou se světelným odrazem vytváří diamantový efekt.

PEUGEOT 308 SW Black Pack, jednoduše radikální!

PEUGEOT i-Cockpit®, ATRAKTIVNÍ A DOKONALE JEDNODUCHÝ

Užijte si naplno výjimečné okamžiky, které vás čekají při řízení v PEUGEOT i-Cockpitu® vybaveném nejnovějšími technologickými inovacemi zaměřenými na komfort při řízení.

PEUGEOT i‑Cockpit® a všechny jeho komponenty vám při řízení vozu zprostředkují jedinečné zážitky. Objevte dynamiku a obratnost řízení s kompaktním volantem, ergonomii zvýšené přístrojové desky a komfort ovládání na kapacitním dotykovém displeji.

NAVIGACE 3D

Navigace 3D s hlasovým ovládáním vám na kapacitním dotykovém displeji zobrazuje všechny praktické informace, které by se vám při řízení mohly hodit.

MIRROR SCREEN

S funkcí Mirror Screen můžete aplikace kompatibilní s protokoly Android Auto nebo MirrorLink® ovládat přímo na kapacitním dotykovém displeji vozu.

PŘÍKLADNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Špičková technická úrověň nového PEUGEOT 308 SW je základním předpokladem jeho vynikajících jízdních vlasností, díky nimž se pro vás řízení vozu stane opravdovým potěšením. Podvozkové části byly upraveny, aby vyhovovaly parametrům jednotlivých motorů BlueHDi a PureTech. Dosahují tak maximální účinnosti a cestující se mohou těšit na jízdní komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Součástí nabídky je i Driver Sport Pack, který modifikuje jízdní projev vozu a některé další funkce, aby umocnil vaše potěšení při řízení vozu.

POTĚŠENÍ SMYSLŮ

DRIVER SPORT PACK

Driver Sport Pack modifikuje některé parametry, které umocní vaše potěšení při řízení vozu. Stisknutím tlačítka „Sport“ na středové konzoli systém působí na vaše smysly a zintenzivní vaše emoce: zvýší se reaktivita posilovače řízení a akceleračního pedálu, motor má silnější a sportovnější zvuk, podsvícení ukazatelů na přístrojové desce se změní z bílé na červenou a zobrazí se údaje o využití dynamického potenciálu vozu: dosahovaný výkon, tlak přeplňování, točivý moment nebo podélné a příčné zrychlení.

HI-FI DENON

Užívejte si prvotřídní kvalitu hudební reprodukce a přirozený zvuk systému Hi‑Fi Denon. Jedná se o špičkovou Hi‑Fi sestavu vyvinutou na míru podle parametrů interiéru vozu PEUGEOT 308 SW. Sestava zahrnuje 8 reproduktorů, subwoofer a digitální zesilovač. Můžete zvolit 2 způsoby nasměrování zvuku a 5 zvukových prostředí. Všichni cestující ve voze se tak mohou těšit na hudební zážitek, který svou věrností a výkonem dosahuje kvalit živého vystoupení.

ÚČINNÉ MOTORY

Nový PEUGEOT 308 SW, efektivní v každém ohledu

NOVÉ MOTORY PURETECH

Nový PEUGEOT 308 SW je poháněný tříválcovými benzinovými motory PureTech 110 S&S a PureTech 130 S&S. Jedná se o benzinové motory PureTech nové generace s přímým vstřikováním a novou manuální šestistupňovou nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Obě nové verze převodového ústrojí jsou účinnější a poskytují vyšší komfort řízení.

NOVÉ MOTORY BLUEHDI

Nový PEUGEOT 308 SW je v nabídce s novými motory BlueHDi 100 S&S MAN6 a BlueHDi 130 S&S ve verzi s převodovkou MAN6 nebo EAT8, které na trh zavádí nový kompaktnější systém na snížení emisí škodlivin. Systém řeší emise u zdroje a ve výfukovém potrubí. Umožňuje zlepšit účinnost zpracování škodlivin ve výfukových plynech a dále snížit spotřebu paliva.

EXKLUZIVNÍ MOTORY PRO 308 SW GT

Exkluzivní motory PureTech 225 S&S MAN6 a nový BlueHDi 180 S&S s novou automatickou převodovkou EAT8 umocňují sportovní charakter nového PEUGEOT 308 SW GT.

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

S novým elektrickým ovladačem Shift and Park by wire je ovládání automatické převodovky EAT8 velmi intuitivní, ergonomické a pohodlné. Páčky na volantu umožňují měnit převody i manuálně, aniž by došlo k přerušení automatického režimu ovládání.

ASISTENČNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ-TECHNOLOGIE KOMFORTU A BEZPEČNOSTI

V novém voze PEUGEOT 308 vám při řízení pomáhají nejnovější asistenční systémy:

Mohlo by vás zajímat

3008

Nová 2008

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz