3 DŮVODY PROČ SI VYBRAT SUV PEUGEOT 3008 GT

S SUV PEUGEOT 3008 GT získáte robustní, ale dokonale elegantní vůz s osobitým charakterem.
Na palubě vás čeká pozoruhodný PEUGEOT i‑Cockpit® nové generace, který řízení vozu promění v ryzí potěšení. Jakmile usednete do vozu, obklopí vás svět digitálních technologií zasvěcených vašim smyslovým prožitkům.

INSPIRATIVNÍ STYL

SUV PEUGEOT 3008 GT vás od prvního okamžiku nadchne! Impozantní příď vozu s šachovnicovou mřížkou a pronikavým pohledem Full LED světlometů je fascinující.

Se zaujetím sledujete jeho ušlechtilé linie zdůrazněné ikonickým dvoubarevným provedením „Coupe Franche“ a sériově dodávanou černou střechou Black Diamond.

Unikátní vzhled zadní části je mimo jiné dílem zadních LED světel ve tvaru 3 drápů zasazených do černého lesklého pásu.

Charisma SUV PEUGEOT 3008 GT je patrné z každého detailu jeho vzhledu: dvojitá chromovaná koncovka výfuku, 19“ disky kol z lehké slitiny nebo LED diody ve vnějších zpětných zrcátkách promítající na zem logo značky.

UMOCNĚNÉ ZÁŽITKY

V kabině SUV PEUGEOT 3008 GT vás vítá unikátní místo řidiče PEUGEOT i‑Cockpit® nové generace! Vstupujete do světa špičkových technologií, kde vás na první pohled upoutá dotykový 8’’ displej, zvýšená digitální přístrojová deska s možností vlastního nastavení, kompaktní volant s integrovanými ovladači a automatická převodovka s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů.

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

 

Nižší hmotnost podvozku a exkluzivní motor 2.0 BlueHDi EAT6 180 k… spojení, díky němuž se SUV PEUGEOT 3008 GT z pohledu účinnosti řadí ve své kategorii mezi ty nejlepší!

ROZMĚRY

MOTORY BlueHDi

Nové motory BlueHDi nabízejí vyšší komfort řízení a zároveň optimalizují spotřebu paliva a emise CO2. Mimořádně výkonný motor 2.0 BlueHDi 180 k S&S spojený s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 opatřenou technologií Quickshift je k dispozici výhradně pro nové SUV PEUGEOT 3008 GT. Rychlejší řazení převodů, vynikající pružnost a vysoký komfort používání, nižší emise CO2… nenechte si ujít nový požitek z jízdy!

NOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA EAT8

Pro SUV 3008 GT je exkluzivně v nabídce moderní a účinná šestistupňová automatická převodovka EAT6 (Efficient Automatic Transmission). Jedná se o automatickou převodovku nové generace, která vám ve spojení s motorem 2.0 BlueHDi 180 k zajistí komfort řízení na té nejvyšší úrovni.

Převodovka je vybavená:
  • technologií Quickshift, která umožňuje rychlejší a plynulé řazení převodů a vyšší uživatelský komfort,
  • elektricky ovládanou volbou převodových stupňů,
  • režimem Sport pro větší reaktivitu a dynamiku.

PLATFORMA EMP2

SUV PEUGEOT 3008 GT dosahuje díky nové platformě EMP2 a renomovaným dynamickým vlastnostem vynikající rovnováhy mezi komfortem a jízdní stabilitou, která je v kategorii SUV střední třídy zcela bezkonkurenční. Platforma EMP2 navíc zlepšuje průměr otáčení a výrazně tak usnadňuje manévrování s vozem.

UŠLECHTILÝ DESIGN

Impozantní příď SUV 3008 GT s chromovanou šachovnicovou mřížkou „Sanded Chrome“ a pronikavým pohledem Full LED světlometů vás na první pohled doslova uhrane. Se zaujetím sledujete jeho robustní a současně ušlechtilé linie, jež jsou z profilu decentně zdůrazněné elegantními doplňky z nerez oceli.

Sportovní temperament SUV 3008 GT umocněný zvýšenou pozicí, rozšířenými podběhy kol a pneumatikami o velikosti 19″ je patrný ze všech úhlů pohledu. Jeho exkluzivní charakter se projevuje také v kvalitě provedení a vzhledu každého detailu, od chromovaných krytů vnějších zpětných zrcátek, subtilních hliníkových střešních nosičů až po měděný monogram GT, který zdobí přední blatník.

SPORTOVNÍ ELEGANCE

Ikonický design SUV 3008 GT vás osloví svým vyhraněným, ale současně neokázalým stylem. Vůz je ztělesněním dokonalé elegance: černá střecha Black Diamond lemovaná až k zadnímu spojleru nerezovými lištami, lesklý černý pás na zádi, ve kterém se vyjímají zářící LED světla ve tvaru 3 drápů, dvojitá chromovaná koncovka výfuku nebo exkluzivní provedení karoserie „Coupe Franche“ nenechají nikoho na pochybách…

NOVĚ ZUŠLECHTĚNÝ i-COCKPIT®

Usedněte do svého SUV PEUGEOT 3008 GT. PEUGEOT i‑Cockpit® před vámi odhaluje pozoruhodnou přístrojovou desku na špičkové technologické úrovni. Kompaktní volant, digitální přístrojový ukazatel 12,3“ s osvětlením v měděném odstínu a dotykový kapacitní displej 8“ vám umožňují ovládat vůz velmi instinktivně, řízení je živé a jisté a jízdní projev vozu velmi přesný.

Dalším prvkem, který dokresluje unikátní atmosféru na palubě vozu, je šest ovladačů Toggles Switches připomínajících klavírní klapky, které umožňují přímý přístup k funkcím rádio, klimatizace, nastavení parametrů vozu, telefon a mobilní aplikace.

i-COCKPIT® AMPLIFY

Svěřte péči o svoje pohodlí systému i‑Cockpit® Amplify, který jako dirigent orchestru řídí vaše smyslové vnímání. S režimem „Boost“ nebo „Relax“ během okamžiku přizpůsobíte atmosféru ve voze své náladě nebo trase, kterou jedete. Obklopte se jemnými vůněmi vyvinutými ve spolupráci s firmou Scentys a mezinárodně uznávaným výrobcem parfémů Antoinem Li, upravte intenzitu vnitřního osvětlení i barevný odstín displeje a pohodlně usazeni v osmibodových masážních sedadlech si pod prosklenou panoramatickou střechou užívejte světla a otevřeného prostoru.

DRIVER SPORT PACK

i‑Cockpit® Amplify vám nabídne také pozoruhodné schopnosti paketu Driver Sport Pack, který ovlivňuje následující parametry: ‑ pevnější a přesnější řízení,
• reaktivnější nastavení plynového pedálu,
• větší reaktivita motoru a převodovky,
• intenzivnější a sportovnější zvuk motoru (přes digitální zesilovač, který zlepšuje akustiku v kabině vozu),
• animace a barevné osvětlení displejů.

JEMNOST A ELEGANCE

Přijměte místo v nádherném luxusním interiéru vozu SUV 3008 GT. Ušlechtilé materiály se zde prolínají v dokonalé harmonii: pravé dubové obložení palubní desky a dveřních panelů, prvky z leštěné chromované oceli, čalounění v kombinaci koženka/Alcantara® nebo kožené čalounění Nappa s jemným měděným prošíváním…

Exkluzivita interiéru GT se opírá o celou řadu dalších drobných detailů, jako jsou například pedály, opěrka nohy a prahy předních dveří z nerez oceli nebo koberečky prošívané nití v měděné barvě. Nic v tomto krásném prostředí nebylo ponecháno náhodě!

VARIABILITA

Se systémem „Magic Flat“ a jeho zadním sedadlem děleným v poměru 2/3‑1/3 a sklopným tak, že vznikne rovná úložná plocha, si interiér svého vozu můžete upravit dle libosti. Dvouúrovňová posuvná podlaha zavazadlového prostoru vám umožní převážet veškerá vaše zavazadla i sportovní potřeby a díky sklopnému sedadlu spolujezdce naložíte i velmi dlouhé předměty.

KOLA

Pro SUV PEUGEOT 3008 GT jsou v nabídce 4 typy dvoubarevných broušených kol o rozměrech 18″ a 19″.

PŘÍKLADNÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Zvýšená světlá výška a vyšší pozice při řízení zajišťují SUV PEUGEOT 3008 GT skvělé jízdní vlastnosti a přesné řízení. Zažijte při řízení tohoto SUV pocit jistoty a pružnosti, kterého se již nebudete ochotni vzdát!

VISIOPARK 2

Kamery systému VisioPark 2 monitorují okolí vozu z 360° a obraz přenášejí na displej ve voze. Pohled na vůz a jeho bezprostřední okolí z ptačí perspektivy se zobrazuje v reálném čase a mění se v závislosti na manévrování s vozem. O překážkách v blízkosti vozu tak máte dokonalý přehled.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Jedná se o novou generaci automatického nouzového brzdění. Systém se aktivuje v okamžiku, kdy kamera a snímač detekují riziko bezprostřední srážky s jedoucí nebo stojící překážkou. Pokud řidič nereaguje nebo reaguje nedostatečně, systém ho zastoupí a začne sám aktivně brzdit. Active Safety Brake dokáže kolizi zabránit nebo snížením rychlosti omezit její následky.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT S FUNKCÍ STOP

Jakmile systém pomocí radaru zjistí přítomnost vozu, který jede v pruhu před vámi, začne působit na brzdový a plynový pedál a automaticky udržuje nastavenou bezpečnou vzdálenost. Tato funkce může být aktivována od rychlosti 30km/h a je aktivní do 180 km/h.

MĚJTE VŠE POD KONTROLOU

Sníh, bláto, písek… Nezalekne se ničeho! Režim pohohu volíte přepnutím ovladače na středové konzoli. S inteligentním systémem Advanced Grip Control se SUV PEUGEOT 3008 GT s jistotou prosadí ve městě i na nezpevněných cestách v terénu. A díky funkci Hill Assist Descent Control navíc máte vůz spolehlivě pod kontrolou i ve strmém svahu.

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Funkce Mirror Screen vám umožní ovládat aplikace vašeho chytrého telefonu kompatibilní s MirrorLink® nebo Android Auto přímo na dotykovém 8″ displeji vozu. Další výhodou této funkce je bezdrátové dobíjení vašeho telefonu.

HI-FI PREMIUM FOCAL®

Pohodlně se usaďte v komfortních sedadlech a zaposlouchejte se do své oblíbené hudby v podání špičkového Hi‑Fi systému Premium FOCAL. Zvuk té nejvyšší kvality nastavený přesně na míru interiéru vašeho vozu vám zprostředkuje celkem 10 reproduktorů s exkluzivní technologií FOCAL®. SUV PEUGEOT 3008 GT je prvním sériově vyráběným vozem, který se může akustikou francouzské značky FOCAL® pochlubit! Máte tak možnost vychutnat si při řízení vozu kvalitu a sílu zvuku FOCAL®, které vycházejí z více než 35 let zkušeností s vývojem reproduktorů a dalších akustických komponentů.

 

SPORTOVNÍ VÝKONY

SUV 3008 GT vděčí za svůj temperamentní jízdní projev exkluzivnímu a výkonnému motoru 2.0 BlueHDi 180 k S&S spojenému s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6. Jedná se o nejsilnější pohon modelové řady a jeho řidič se může těšit na velmi energický projev a extrémní zážitky z jízdy.

DŮMYSLNÁ FUNKČNOST

Máte plné ruce zavazadel, která potřebujete naložit? SUV PEUGEOT 3008 GT má pro vás geniální řešení! Zavazadlový prostor se díky důmyslnému bezdotykovému ovládání sám otevře a zavře. Stačí zasunout nohu pod zadní nárazník … Jak snadné a praktické!

NOVÝ ZPŮSOB MOBILITY

PEUGEOT je v automobilovém světě známý jako tvůrce inovativních řešení pro pohyb v hustém městském provozu. I tentokrát přichází s originální nabídkou: koloběžkou PEUGEOT MICRO e‑Kick a kolem e‑Bike by PEUGEOT s elektrickým pohonem. Oba tyto dopravní prostředky se pro vás stanou ideálními a ekologicky zodpovědnými společníky, kteří vám umožní absolvovat poslední část vaší cesty pohodlně a bez jakýchkoliv omezení! Mají navíc i své pevné místo – v dokovací stanici v zavazadlovém prostoru SUV PEUGEOT 3008 GT, kde jsou nejen bezpečně uložené, ale současně se za jízdy dobíjí.

OSVĚTLENÍ

Podlehněte pronikavému pohledu elegantních světlometů s integrovanými denními LED světly a originálním „zubem“, který vybíhá přímo do optického bloku. Kombinovaná černá a chromovaná maska propůjčuje SUV PEUGEOT 3008 GT moderní a osobitý vzhled.

Zadní 3D LED světla s jasnou vizuální identitou ve tvaru 3 zářících červených drápů jsou ve dne i v noci nepřehlédnutelná a vypovídají o silné osobnosti SUV PEUGEOT 3008 GT.

Mohlo by vás zajímat

3008

5008

5008 GT

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz