4 DŮVODY PROČ VYBRAT PEUGEOT 108

Peugeot 108, kompaktní vůz stvořený pro život ve městě, odhaluje svůj okouzlující šarm a eleganci. Originalita a výrazná odlišnost tohoto městského vozu jsou patrné na první pohled ve verzi hatchback i u verze s plátěnou střechou.!

ELEGANCE A OKOUZLUJÍCÍ ŠARM

Design vozu PEUGEOT 108 citlivě spojuje nadčasovou eleganci s posledními módními trendy. Sofistikovaná silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost kolemjdoucích. Škála osmi barevných odstínů karoserie, rozmanité stylové motivy, provedení interiéru, speciální série… díky bohaté nabídce možností individualizace si PEUGEOT 108 vyladíte přesně podle svých představ.
Verze PEUGEOT 108 TOP! přináší i další novinku ‑ širokou skládací plátěnou střechu, s níž budete život ve městě objevovat z úplně jiného úhlu pohledu!

VLASTNÍ ÚPRAVY

Každému jeho jedinečný PEUGEOT 108!
Osm barev karoserie, sedm dvoubarevných kombinací, dva stylové motivy, speciální série a různá provedení interiéru… PEUGEOT 108 bude inspirací pro vaši tvůrčí představivost. Vyberte si své oblíbené barvy, materiály, stylové doplňky a unikátní dekory exteriéru a interiéru a vytvořte si vůz PEUGEOT 108, který bude obrazem vaší osobnosti.
U verze 108 TOP! si můžete pohrát dokonce i s barvou střechy vozu, která je k dispozici v černé, Jeans nebo zelené Fizz!
PEUGEOT 108 vám dává prostor, abyste se odlišili a uplatnili svou fantazii!

TECHNOLOGIE

Se zadní parkovací kamerou* a díky kompaktním rozměrům vozu PEUGEOT 108 pro vás bude parkování v jakékoliv situaci hračkou. Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu (ADML)** vám umožní odemknout a zamknout vůz a nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop.

VE MĚSTĚ VYPADÁ SKVĚLE!

Barevná hravost v rytmu popu, PEUGEOT 108 COLLECTION toho má s Mikou tolik společného! Šest barev pod jejich společnou taktovkou oživí šeď našich velkoměst!

ŠARM A ELEGANCE

Peugeot 108 je zdařilým spojením šarmu a módních trendů. Jeho sofistikovaná městská silueta s dynamickými křivkami a pečlivě propracovanými detaily zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí.

Rušnými ulicemi se pohybuje stylově a s odhodláním. Robustnost přední části, která není v této kategorii vozů příliš obvyklá, budí důvěru i respekt. Přední maska, střední příčka a spodní otvor sání motoru tvoří jeden vyvážený celek.

SVĚTELNÝ PODPIS

Světelná identita vozu Peugeot 108 je nezaměnitelná a okamžitě upoutá pozornost. Technologicky dokonale propracované přední světlomety jsou precizně zakomponované do karoserie a tmavé zabarvení v kombinaci s chromem a LED lištou dodává vozu elegantní městský střih. Výrazná zadní světla s integrovanou funkcí couvacího a mlhového světla mají tvar třech drápů vystupujících z blatníků na povrch karoserie vozu.

MÍSTO ŘIDIČE

Kabina vozu 108 byla navržena tak, aby řízení a obsluha všech funkcí byla nanejvýš přirozená. Řidič usazený na výškově nastavitelném sedadle, má všechny ovladače pohodlně seskupené na dosah na středovém panelu a ovládá je intuitivně jednou rukou: velký sedmipalcový dotykový displej, tlačítko startéru spojené se systémem bezklíčového odemykání a startování nebo automatickou klimatizaci.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR A VARIABILITA

Svěřte péči o svoje pohodlí systému i‑Cockpit® Amplify, který jako dirigent orchestru řídí vaše smyslové vnímání. S režimem „Boost“ nebo „Relax“ během okamžiku přizpůsobíte atmosféru ve voze své náladě nebo trase, kterou jedete. Obklopte se jemnými vůněmi vyvinutými ve spolupráci s firmou Scentys a mezinárodně uznávaným výrobcem parfémů Antoinem Li, upravte intenzitu vnitřního osvětlení i barevný odstín displeje a pohodlně usazeni v osmibodových masážních sedadlech si pod prosklenou panoramatickou střechou užívejte světla a otevřeného prostoru. Ve spojení s paketem Driver Sport Pack vám i‑Cockpit® Amplify připraví opravdu intenzivní smyslové prožitky.

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Peugeot 108 otevírá uživateli městského automobilu brány do světa nových technologií: klíčem je velký 7″ dotykový displej umístěný uprostřed palubní desky. Jedná se o interface umožňující používat rádio, palubní počítač a nastavovat provozní parametry vozidla. Najdete na něm informace a ovládání všech funkcí potřebných pro řízení vozu.

MIRROR SCREEN

Díky inovaci Mirror Screen se velký dotykový displej ve voze Peugeot 108 stává zrcadlem vašeho chytrého telefonu. Na obrazovce najdete obvyklé menu telefonu a přístroj i aplikace v něm můžete pohodlně ovládat přímo na dotykové obrazovce.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUP A START

Systém pro bezklíčový přístup a nastartování vozu (ADML)i umožňuje jednoduše odemknout/ zamknout vůz a nastartovat motor pouhým stisknutím tlačítka Start/Stop na středovém panelu.

AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Automatická klimatizace optimálním způsobem reguluje teplotu v kabině vozu, intenzitu, rozptyl a přívod externího vzduchu.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Zadní kamera se aktivuje automaticky při zařazení zpětného chodu. Pro vyšší bezpečnost a komfort při manévrování s vozem může řidič manévr sledovat na velkém dotykovém displeji.

AIRBAGY

Ochranu cestujících při nárazu zajišťuje 6 airbagů (2 čelní, 2 boční vpředu a 2 hlavové), které jsou součástí základní výbavy vozu 108, a tříbodové úchyty ISOFIX na 2 zadních sedadlech.

INDIKÁTOR PODHUŠTĚNÍ PNEUMATIK

Systém nepřímé kontroly tlaku v pneumatikách všech 4 kol upozorní řidiče na pokles tlaku rozsvícením kontrolky na přístrojové desce a výstražným zvukovým signálem.

ACTIVE CITY BREAK

Systém Active City Brake (automatické brzdění při riziku srážky) je nový mechanismus působící na brzdy, pokud reakce řidiče v kritické situaci není dostatečně rychlá nebo razantní. V městském provozu při rychlosti do 30 km/h je tak tento systém schopen zabránit srážce nebo významně omezit její následky.

UPOZORNĚNÍ PŘI VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Při rychlosti jízdy vyšší než 50 km/h a v případě, že nejsou aktivované směrové ukazatele, upozorní systém AFIL (upozornění při vybočení z jízdního pruhu) řidiče zvukovou a vizuální výstrahou, která může zabránit vážným následkům při ztrátě pozornosti nebo mikrospánku.

OMEZOVAČ RYCHLOSTI

Omezovač rychlosti umožňuje nastavit rychlost, kterou si řidič nepřeje překročit.

HILL ASSIST

Pomoc při rozjedu ve svahu Hill Assist udrží vůz ve svahu krátký okamžik zabrzděný, aby řidič mohl bez stresu přešlápnout z brzdového na akcelerační pedál a bezpečně se rozjet

Mohlo by vás zajímat

Nová 208

2008

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz