MĚSTSKÝ VŮZ S JEDINEČNÝM CHARAKTEREM

CITROËN C1 je dokonale přizpůsoben provozu ve městě díky kompaktním rozměrům a výjimečně dobré ovladatelnosti. Je to výrazný městský vůz s odvážným stylem v pětidveřovém provedení.

5 DVEŘOVÁ VERZE

CITROËN C1 je k dispozici v pětidveřovém provedení a i přes své kompaktní rozměry (délka 3,46 m, šířka 1,62 m a výška 1,46 m) se může pochlubit prostorným interiérem s dostatkem místa pro čtyři dospělé osoby.

34 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

Přizpůsobte CITROËN C1 svým představám. Jednobarevný nebo dvoubarevný? Vybírat můžete z 34 různých barevných kombinací. Rozhodování i o těch nejmenších detailech je pouze na vás.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

V souladu s programem Citroën Advanced Comfort® má CITROËN C1 celkově vyšší úroveň pohodlí. Ta pramení z optimalizovaného odhlučnění kabiny a vysoké kvality odpružení.

6 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

CITROËN C1 je vybaven technologiemi, které vám zpříjemní cestování. K dispozici je šest bezpečnostních a asistenčních systémů řízení, včetně Active City Brake a systému rozpoznávání dopravního značení.

DESIGN

NEODOLATELNÝ

OPTIMISTICKÝ A DYNAMICKÝ
CITROËN C1 se vyznačuje optimistickým designem a hravou osobností, které dokresluje rozpustilý pohled předních světlometů.
Světelný vertikální podpis se světly LED denního svícení umocňuje jedinečnou osobnost vozu.

34 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

POHRAJTE SI S BARVAMI, EXPERIMENTUJTE S KONTRASTEM

Přizpůsobte CITROËN C1 svým představám a vybírejte z osmi barev karoserie od bílé Lipizan po černou Caldera přes šedou Gallium, modrou Calvi či červenou Scarlett.
Objevte úžasný kontrast dvoubarevných verzí, které jsou v základní výbavě u speciální série nebo jako výbava na přání pro verze Feel a Shine.

Celkem můžete vybírat ze 34 možných kombinací přizpůsobení včetně těch nejmenších detailů.

Navrhněte si CITROËN C1, který se k vám bude hodit!

VESELÝ INTERIÉR

CITROËN C1 je vybaven elegantní palubní deskou oživenou atraktivními barevnými prvky na středovém panelu, na patce řadicí páky a kolem výdechů klimatizace.
Vzhled kabiny působí vesele, optimisticky až troufale také díky jasným barvám použitým na čalounění sedadel.

JÍZDNÍ KOMFORT

CITROËN C1 je ideálním partnerem do města. Celkové pohodlí zajišťují propracovaná komfortní sedadla a řada praktických úložných prostor důmyslně rozmístěných v kabině vozu. Další užitečnou výbavou, kterou dozajista oceníte, je 7″ dotykový displej, automatická klimatizace a ovládací prvky na volantu, přičemž třídveřová verze je navíc vybavena elektricky ovládanými předními sedadly s pamětí.

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR 196 L

PRAKTICKÝ A DOBŘE PŘÍSTUPNÝ

CITROËN C1 je jako stvořený pro usnadnění každodenních povinností.

Zavazadlový prostor o objemu 196 l je snadno přístupný díky zadní sklopné lavici a poklopu zavazadlového prostoru, který se sklopí při zvednutí víka zadních dveří. Se sklopenými zadními sedadly se objem zavazadlového prostoru zvýší na neuvěřitelných 780 l.

Technologie

PRO BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ

CITROËN C1 je již v základní výbavě doslova nabitý nepostradatelnými technologiemi, které podstatně přispívají k bezpečnější jízdě. Jde zejména o šest airbagů, systém ESP stabilizující trajektorii vozidla v případě ztráty přilnavosti, omezovač rychlosti a indikátor poklesu tlaku v pneumatikách.

6 ASISTENČNÍCH SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ

CITROËN C1 je vybaven šesti bezpečnostními a asistenčními systémy řízení, včetně Active City Break. Tento sytém, který funguje díky radarům a kameře zabudované do horního čelního skla, automaticky brzdí v případě jakéhokoli nebezpečí kolize.

MIRROR SCREEN

MĚSTSKÝ PROVOZ A KONEKTIVITA

Technologie Mirror Screen umožní zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu přímo na dotykovém 7″ displeji vozu a vy můžete bezpečně ovládat jeho funkce.
Poslouchejte hudbu, kontrolujte zprávy, používejte navigaci nebo hledejte místo k zaparkování – to vše při zachování bezpečné jízdy.

Funkce Mirror Screen je kompatibilní s Android Auto, Apple CarPlay ™ a MirrorLink®.

MOTORIZACE

VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ

CITROËN C1 je poháněn 3válcovým benzinovým motorem poslední generace s funkcí Stop & Start ve spojení s manuální převodovkou.

Díky motoru VTi 72 S&S se CITROËN C1 umísťuje na předních pozicích s ohledem na výši spotřeby paliva a emisí CO₂.

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz

Adresa

Havířov – Prostřední Suchá, Dělnická 101

Telefon

596 412 700

E-mail

sucha@autotichy.cz