NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

Nasedněte a nechte se okouzlit velkolepým stylem prostorného a technologicky vyspělého vozu.
Sportovní vzhled a ladné linie 7místného SUV PEUGEOT 5008 zdůrazňují modernizované tvary a odhalují design budoucnosti.
Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit v kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi poskytují ještě příjemnější zážitek z jízdy a vlastnosti hodné velkých cestovních vozů. Maximální pohodlí na cestách předčí veškerá vaše očekávání.

VÝRAZNÝ DESIGN

Přesvědčte se osobně, co se skrývá za výrazem impozantního stylu.

Nové 7místné SUV PEUGEOT 5008 odhaluje modernizované linie, díky kterým získává na eleganci, a dokonale spojuje robustnost s precizním zpracováním.

Výrazná příď staví na odiv inovovaný přední nárazník s integrovaným světelným podpisem, který jasně identifikuje novou generaci vozů PEUGEOT. Jeho lakovaná spodní lišta, lesklé černé mřížky sání a zejména unikátní bezrámová maska, která vás na první pohled doslova okouzlí, dodávají vozu na jedinečnosti.

Dynamický a sportovní vzhled SUV zvýrazňují chromované okenní lišty navazující na linii předních světlometů, které dále pokračují až k zadnímu spoileru. Nová 19″ hliníková kola s výbrusem SAN FRANCISCO jsou nezbytným posledním detailem, který dotváří celek.

BEZRÁMOVÁ MASKA

Full LED světla

FUNKČNÍ INTERIÉR

MÍSTO ŘIDIČE

UNIKÁTNÍ MÍSTO ŘIDIČE PEUGEOT i-COCKPIT

Modernizované, ergonomicky a technologicky řešené místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchou a intuitivní obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zajistí vyšší pohodlí a bezpečnější cestování.

TECHNOLOGIE

VÝKON NA CESTÁCH

Nové SUV PEUGEOT 5008 může být vybaveno množstvím velmi užitečných asistenčních systémů řízeníi, které oceníte při jízdě. Jedná se například o automatické nouzové brzdění nejnovější generacei nebo systém rozšířeného rozpoznávání dopravního značeníi.
Při popojíždění ve městě zajisté uvítáte pomoc při parkování v podobě 360° zpětné parkovací kamery a systému Park Assist.

GRIP CONTROL

S technologií ADVANCED GRIP CONTROLi se rozšiřují vaše možnosti.
Přizpůsobte jízdní vlastnosti nového SUV PEUGEOT 5008 aktuálnímu počasí a stavu vozovky.
V prudkých svazích reguluje funkce HILL ASSIST DESCENT CONTROLi rychlost.

NIGHT VISION

Pro vyšší bezpečnost jízdy v noci nebo za snížené viditelnosti detekuje infračervená kamera systému NIGHT VISIONi přítomnost chodců nebo zvířat mimo dosah světlometů ve vzdálenosti až 200 m před vozidlem. Vizualizace se promítne na digitálním přístrojovém panelu v zorném poli a zazní zvuková výstraha.

POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ

Seznamte se s poloautonomním řízením a paketem DRIVE ASSIST PLUSi. Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhui ve spojení s adaptivním tempomatem s funkcí Stop & Goi automaticky přizpůsobuje rychlost tak, aby odpovídala rychlosti vozu před vámi, udržovala bezpečnou brzdnou vzdálenost a zároveň zajišťovala korekci jízdní dráhy.

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

IMPOZANTNÍ STYL

SUV 5008

VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR
VELKÝ VNITŘNÍ PROSTOR

Nové SUV PEUGEOT 5008, které se ve své kategorii řadí ke kompaktnějším vozům, disponuje velkým vnitřním prostorem.
Jeho kabina byla navržena s ohledem na maximální prostornost a poskytuje velkou variabilitu s až 7místným provedeními.
Do velkého zavazadlového prostorui je velmi snadný přístup díky Hands-Free ovládání pátých dveříi. Stačí jednoduchý pohyb nohy pod nárazníkem a víko zavazadelníku se otevře či naopak zavře.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Nový dotykový kapacitní HD displej 10″, který je umístěn v dosahu řidiče, umožňuje přístup k nejdůležitějším funkcím vozu, jakož i ke konektivním funkcím.

NOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

MOTORY

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

  • Motor 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
  • Motor 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
  • Motor 1.6 PureTech 180 S&S EAT8
  • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
  • Motor 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
  • Motor 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8

Díky výkonným motorům, které je možné doplnit automatickou převodovkou EAT8, optimalizované hmotnosti a extrémně krátkému poloměru otáčení, nabízí nové SUV PEUGEOT 5008 živé a přesné řízení pro ještě větší potěšení z jízdy.

OBJEDNEJTE SE NA TESTOVACÍ JÍZDU

Zarezervujte si testovací jízdu u Auto Tichý. Domluvíme si přesný termín a zažijte tak nejen pohodlnou jízdu, ale objevíte i moderní prvky nového vozu Peugeot 5008.

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz