NOVÉ SUV PEUGEOT 3008

Objevte nové SUV PEUGEOT 3008 vyznačující se odvážným a moderním designem, který si zachovává klasické znaky SUV. Jeho robustní linie kombinují dynamiku a eleganci, sílu i precizní zpracování. Inovované luxusní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® a řada vyspělých technologií zvyšují komfort cestování i bezpečnost. Výkonné spalovací motory i plug-in hybridní pohon přináší potěšení z živého řízení a čistou radost z jízdy.

3008

3008 HYBRID

3008 HYBRID4

MOTORY

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE

Spalovací motory

Nové SUV PEUGEOT 3008 je dodávané s benzinovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi nejnovější generace s technologií Stop&Start.

Benzinové motory pro maximální potěšení z jízdy a vysoký výkon

 • 1.2 PureTech 130 S&S MAN6
 • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
 • 1.6 PureTech 180 S&S EAT8

 

Dieselové motory kombinující výkon s nízkými emisemi škodlivin:

 • 1.5 BlueHDi 130 S&S MAN6
 • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8

Automatická převodovka EAT8 s páčkami ručního řazení pod volantem zajistí díky technologii Quickshift rychlé a plynulé řazení. Výsledkem optimalizace řazení rychlostních stupňů je kromě zvýšení potěšení z jízdy i ekonomičtější provoz a uživatelský komfort.

Plug-in hybridní motory

Nové plug-in hybridní SUV PEUGEOT 3008 je k dispozici ve verzi HYBRID4 (pohon všech kol, 300 k), která kombinuje:

 • Benzinový motor 1.6 PureTech 147 kW/200 k
 • Dva elektromotory 80 kW/110 k

Baterie s kapacitou 13,2 kWh zajišťuje v plně elektrickém režimu dojezd až 59 km WLTPi (69 km NEDCi).

 

Nové plug-in hybridní SUV PEUGEOT 3008 je k dispozici ve verze HYBRID (pohon 2 kol, 225 k), která kombinuje:

 • Benzinový motor PureTech  132kW/110 k
 • Elektromotor 80 kW / 110 k

Baterie s kapacitou 13,2 kWh zajišťuje v plně elektrickém režimu dojezd až 56 km WLTPi (65 km NEDCi).

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

NIGHT VISION

NIGHT VISION

Při jízdě v noci exkluzivní systém NIGHT VISIONidetekuje pomocí infračervené kamery přítomnost chodců nebo zvířat před vozidlem mimo dosah světlometů na vzdálenost až 200 m. Při zjištění nebezpečí vás systém upozorní varovným signálem. Automatické nouzové brzdění se aktivuje v případě, že se v bezprostřední blízkosti vozidla nacházejí chodci nebo cyklisté.

ADVANCED GRIP CONTROL

Systém Advanced Grip Control zahrnuje optimalizovanou kontrolu trakcei a funkci Hill Assist Descent Controli. Umožňuje přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu i v těch nejnáročnějších podmínkách jako je sníh, bláto či písek.

Výkonnější verze HYBRID4 s pohonem všech kol, která rovněž využívá funkci Hill Assist Descent Control, nabízí více zážitků z řízení a lepší jízdní vlastnosti na silnici i v obtížném terénu.

ADVANCED GRIP CONTROL

MÍSTO ŘIDIČE

POTĚŠENÍ Z JÍZDY

UNIKÁTNÍ MÍSTO ŘIDIČE PEUGEOT i-COCKPIT

Modernizované, ergonomicky a technologicky řešené místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® umožní jednoduchou a intuitivní obsluhu nového SUV PEUGEOT 3008 a zajistí vyšší pohodlí a bezpečnější cestování.

 Kompaktní multifunkční volant je zárukou přesnějšího řízení. Na novém centrálním 10″ HD dotykovém displeji s funkcí multi-touchi se zobrazuje on-line 3D navigace s hlasovým ovládáním. Elegantní chromované přepínače umožňují rychlý a intuitivní přístup k funkcím vozu.

Konfigurovatelnái a plně přizpůsobitelnáidigitální přístrojová deska má displej s vysokým rozlišením pro lepší čitelnost. V zorném poli řidiče se zobrazují informace důležité pro jízdu a řidič se tak může plně věnovat řízení.

U plug-in hybridních verzí má PEUGEOT i-Cockpit® speciální rozhraní, které na přístrojové desce zobrazuje specifické informace o elektrické jízdě, jako je režim jízdy či dojezd v plně elektrickém režimu, a na centrálním dotykovém displeji statistiky spotřeby energie nebo technologickou animaci toků energie.

DESIGN

NOVÁ ÉRA MODERNÍHO STYLU

PEUGEOT i-Cockpit® přizpůsobený plug-in hybridnímu pohonu

Inovované místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® nového plug-in hybridního SUV PEUGEOT 3008 zprostředkuje intuitivní a stimulující jízdu. Pro lepší kontrolu a uživatelský komfort byly přístrojový panel a centrální dotykový displej přizpůsobeny elektrifikovanému vozu.

Digitální přístrojová deska

Řidič má na sdruženém digitálním přístroji dokonalý přehled o důležitých informacích:

 • Režim řízení: Electric, Sport, Hybrid, 4WDi
 • Dojezd v plně elektrickém režimu
 • Dojezd při jízdě s použitím spalovacího motoru
 • Režim baterie: NABÍJENÍi, ECOi, POWER

Dotykový 10″ displej HD

Nabíjení baterie je možné nastavit na centrálním 10″ dotykovém HD displejii, který umožňuje přístup k funkcím vozu a informacím vztahujícím se k plug-in hybridnímu SUV PEUGEOT 3008 jako jsou:

 • Technologická animace ilustrující činnost hybridního pohonu
 • Statistiky spotřeby paliva a elektrické energie
 • Umístění nabíjecích stanici a zbývající dojezd v elektrickém režimu
 • Parametry nabíjení baterie
 • Aktivace funkce e-Save
 • Nastavení předehřevu/klimatizace kabiny

OBJEDNEJTE SE NA TESTOVACÍ JÍZDU

Zarezervujte si testovací jízdu u Auto Tichý. Domluvíme si přesný termín a zažijte tak nejen pohodlnou jízdu, ale objevíte i moderní prvky nového vozu Peugeot 3008 a 3008 Hybrid.

Adresa

Ostrava - Vítkovice, Rudná 32

Telefon

599 529 518

E-mail

info@autotichy.cz