Prodej

Prodej nových vozů Citroën

Servis

Značkový servis vozů Citroën

Náhradní díly

Nahradní díly a příslušenství

Autopůjčovna

Půjčovna vozidel značky Citroën

 

Citroën | Creative Technology

Značka Citroën si za dobu svého působení v automobilovém průmyslu vybudovala silné jméno a výbornou pověst zejména díky inovacím a revolučním technikám. To vše se odráží i ve sloganu společnosti „Kreativní Technologie“. Kvalitu vozů značky Citroën dokazují nejen četné výhry v rallye nebo řada patentů v automobilovém průmyslu, ale také slova spokojenosti našich dlouholetých zákazníků.

Prodej nových vozů

Od malých vozidel až po prostorná rodinná auta – i takto by se dala charakterizovat nabídka nových vozů Citroën. Současní i potenciální majitelé těchto vozů si mohou užít své každodenní i občasné jízdy nejen díky výborným jízdním vlastnostem, ale také díky řadě uživatelsky přátelských řešení a výhodnými způsoby financování. Novinkou právě v oblasti financování je v současné době operativní leasing Citroën. Pokud chcete jezdit novými a bezpečnými vozy a mít zajištěnou kompletní péči o Vaše vozy, pak je tato nabídka určena právě Vám. Vybrat si můžete mezi způsobem RELAX a RELAX PLUS.

Prodej ojetých vozů

Nejen nová, ale i ta ojetá vozidla značky Citroën, si u nás mohou naší klienti zakoupit. Řadě těchto vozidel jsme po mnoho let poskytovali prvotřídní záruční i pozáruční servis. Díky tomu si můžeme být 100% jistí nejen jejich minulostí, ale především stavem, ve kterém je předáváme novým, spokojeným majitelům.

Prodej vozidel Citroen

Autosalon Ostrava

Telefon: 599 529 518
E-mail: autotichy@autotichy.cz

Prodejci nových vozidel

 

Prodej i výkup ojetých vozů

Servis Citroën

Profesionální tým servisu Auto Tichý je pro majitele vozů značky Citroën k dispozici po celou dobu životnosti vozidla s maximální péčí. V rámci záručního i pozáručního servisu jsou zajištěny nejen pravidelné servisní prohlídky, ale také kompletní pneuservis včetně uskladnění pneumatik a disků, servis a plnění klimatizace, měření emisí, příprava a zprostředkování STK a speciálně také kontrola a seřízení geometrie.

Likvidace pojistných události

Auto Tichý je smluvním partnerem většiny pojišťoven působících a území České republiky. Také proto je více než snadné zajistit našim klientům likvidaci veškerých pojistných událostí (jak po administrativní, tak po technické stránce). Rychlá výměna autoskel a karosářské práce s využitím vlastní autorizované lakovny jsou výsadami našeho servisu.

Ostatní

Dle potřeby poskytujeme také ruční mytí a čištění interiéru vozidel, montáž mechanického zabezpečení řadící páky: Construct, Defend-Lock, Medvěd Blok a montáž doplňkového vybavení (viz dále).

Záruční a pozáruční servis Citroen

Náhradní díly Citroën

Využití originálních náhradních dílů pomůže výrazně prodloužit životnost Vašeho vozidla. Ať již se jedná o nový či starý vůz značky Citroën, na ostravské pobočce nabízíme spektrum náhradních dílů, které uspokojí potřeby každého motoristy. Nejen pomoc s výběrem, ale také případná pomoc s montáží usnadňuje našim klientům samotný nákup i nezbytnou péči o vozidlo. V současnosti nabízíme také velkoobchodní prodej všech součástek a náhradních dílů.

Citroën příslušenství

Automobilka Citroën nabízí majitelům vozů své značky pestrou škálu doplňkového příslušenství od kol až po střešní přepravní systémy. Naši zákazníci si mohou své vozidlo přizpůsobit všem svým potřebám i v oblasti komfortu, bezpečnosti, multimédií, ale také stylu – samozřejmostí je případná pomoc s montáží či umístěním zakoupeného příslušenství přímo na servise odborným personálem. Zvažujete-li doplnění svého vozu o nový prvek, aktuální katalog originálního Citroën příslušenství si můžete prohlédnout na zde nebo při návštěvě naši ostravské prodejny, kde Vám s výběrem poradíme na základě dlouholetých zkušeností našeho týmu i našich spokojených zákazníků.

 

Autopůjčovna vozidel Citroën

Auto Tichý je jedním z prvních provozovatelů autopůjčovny na Ostravsku. Disponuje velkým vozovým parkem, ve kterém je možné nalézt různé modely automobilů značky Citroën. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována profesionálním týmem techniků, tak aby byla při každém zapůjčení maximálně spolehlivá. Všechna vozidla jsou havarijně pojištěná s minimální spoluúčastí jen 5 000 Kč. K vozidlům je možné zapůjčit také řadu doplňků a příslušenství, mezi kterými nechybí ani dětská autosedačka či střešní nosič.

Zvažujete koupi nového vozu? Vyzkoušejte si jej opravdu pořádně.

Kontakty na servis

 

Oficiální web

Citroen

Novinky