Novinky

Peugeot 508 RXH – vůz s charakterem

sdilej
Tisk

Osobitý design, potěšení při řízení a moderní technologie, to jsou tři charakterové vlastnosti nového Peugeotu 508 RXH. Důraz tentokrát dáváme na slovo „charakterové“ – hledáte-li totiž skutečný automobil s charakterem, jste na správné adrese. Peugeot 508 RXH je výkonný vůz, který je schopný jet po jakémkoliv typu cesty a zároveň nabízí maximální pohodlí.

Jak vypadá zvenku?

Unikátní, výrazný a osobitý vzhled Peugeotu 508 RXH odpovídá charakteristice all road vozu, tedy auta určeného pro jízdu po jakémkoliv typu cest. Nárazník a přední maska jsou robustní, nepůsobí však těžkopádně. Dynamická silueta, rozšířené blatníky a zvýšená světlá výška podvozku napovídají, že tento temperamentní vůz je připraven s vámi vyrazit doslova, kam si budete přát. Originální design pak mohou vyšperkovat přední Full LED světlomety a hliníková kola.

Jak vypadá zevnitř?

Interiér se nese ve stylu smyslu pro detail v kombinaci s čistotou vzhledu. Přístrojová deska je navržená v moderním designu tak, aby řidiči nabízela vše potřebné na první pohled. Výše zmíněná slova o osobitosti a charakteru pak doplňuje elegantní řadicí páka, symbol motoru HYbrid4. Sedadla jsou pohodlná, prostorná a upravená tak, aby si každý cestující mohl vychutnávat přidanou hodnotu požitku z jízdy, kterou je panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou clonou.

Vychytávky

 

Všestrannost, to je další hlavní přednost Peugeotu 508 RXH. Důkazem budiž čtyři volitelné režimy jízdy – Auto, Sport, 4 WD nebo Zev. Díky nim si nastavíte pohon svého vozu, a přizpůsobíte si ho tak nejen svému stylu jízdy, ale i aktuálním podmínkám sjízdnosti silnice.

Peugeot 508 RXH je vybaven ve své kategorii unikátní technologií HYbrid4. Ta spojuje dieselový motor 2.0 HDI 163 k s elektromotorem o výkonu 37 k, čímž dosahuje prvotřídní výkonnosti a spolehlivosti a zároveň příjemné tichosti. Nízká produkce emisí je v této kategorii již samozřejmostí.

Na začátku byl sen. Sen o svobodě pohybu, cestách a dobrodružství. Peugeot 508 RXH je splnění tohoto snu.

Vzorová nabídka

Zaujal vás?
Zaujal vás?