Novinky

Nový FORD FOCUS přijíždí!

sdilej
Tisk

Zcela nový Ford Focus jedoucí pod mostem 

Praktické technologie

Zcela nový Focus byl navržen tak, aby vám usnadnil každý den. Tento zcela nový model je nabitý pokročilými technologiemi nesoucími název “Ford Co-Pilot360” – obsahuje například adaptivní tempomat s inteligentním asistentem rychlosti a funkcí Stop & Go, aktivní udržování v jízdním pruhu nebo zdokonalený aktivní parkovací asistent. Společně tyto inteligentní technologie dokáží ovládat akceleraci, brzdění a dokonce i řízení. Jsou to technologie tak užitečné, že se budete divit, jak jste se bez nich mohli dosud obejít.

V pohodlí a v kontaktu se světem

Čisté linie, přehledné uspořádání a vytříbený vzhled. Interiér nového Focusu je ještě komfortnější, prostornější a stylovější než dříve. A je také propojenější s digitálním světem. SYNC 3 s hlasovým ovládáním v českém jazyce umožňuje bezpečně obsluhovat telefon, zábavní funkce nebo navigaci. Díky rozhraní Applink a funkcím Apple CarPlay a Android Auto navíc můžete ovládat některé vaše oblíbené aplikace.

Interiér zcela nového Fordu Focus
8stupňová automatická převodovka s otočným voličem

Dynamika, kterou si užijete a hospodárnost, kterou potřebujete

Zcela nový Focus nabízí paletu výkonných a mimořádně úsporných motorů, které mohou být kombinovány se šestistupňovou manuální nebo osmistupňovou automatickou převodovkou. Karoserie je navíc navržena tak, aby kromě sportovního vzhledu zajišťovala skvělé aerodynamické vlastnosti, které pomáhají snižovat spotřebu paliva.

Vaše bezpečí je naší prioritou

Nad bezpečím vás samotných, vaší rodiny i ostatních pasažérů bdí kromě špičkových pasivních prvků bezpečnostní výbavy i pokročilé inteligentní technologie. Například funkce Pre-Collision Assist s detekcí chodců a cyklistů vás upozorní na potenciální kolize a dokonce začne automaticky brzdit, pokud sami včas nezareagujete. Automatická aktivace brzd po nárazu pomáhá předcházet nechtěnému pohybu vozu v případě, že dojde k nehodě a následné ztrátě kontroly nad řízením. Tyto asistenční technologie jsou součástí standardní výbavy.

Zcela nový Ford Focus s inteligentní technologií Pre-Collision Assist
Zcela nový Ford Focus s neuvěřitelně velkým zavazadlovým prostorem

Na všechno je zde dost místa

Zcela nový interiér využívá dostupný prostor do posledního milimetru. Výsledkem je dosud nejprostornější Focus v historii a jeden z nejprostornějších vozů ve své třídě. V první i v druhé řadě sedadel je tolik místa, že se i vysocí cestující mohou usadit naprosto pohodlně. Zadní sedadla dělená v poměru 60/40 lze sklopit téměř do roviny a získat tak maximum prostoru pro náklad. Zavazadlový prostor pro verzi kombi nabízí velkorysých 608 litrů objemu při standardním uspořádání sedadel a krytu zavazadelníku.

 

ZCELA NOVÝ FORD FOCUS – CENÍK ZDE