Novinky

Získejte alkoholtester od Auto Tichý!

sdilej
Tisk

Jak můžete získat tuto velmi praktickou věcičku? JEDNODUŠE!

 

Stačí jediné:

  • zajeďte k Makru,
  • vyfoťte se před vchodem u nového Peugotu Boxer od Auto Tichý,
  • zašlete tuto fotku mmskou nebo emailem
  • a přijeďte si pro svůj dárek k nám na Rudnou nebo si jej nechte poslat poštou!

 

Soutěž probíhá od 19. 2. do 26. 3.!

Fotku zašlete formou MMS na číslo: 776 420 720mobilmail

nebo na email: info@autotichy.cz

příspěvek

Pokud se po zaslání fotky rozhodnete pro koupi vozu Peugeot Boxer, budete si moct vybrat mezi alkoholtesterem nebo plnou nádrží do Vašeho nového vozu zdarma.


*Na jednu osobu je možné získat pouze jeden jednorázový alkoholtester.

** Akce platí co vyčerpání zásob. O případném vyčerpání zásob budeme informovat na našem webu.

 

1. Zasláním fotografie uděluji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, společnosti Auto Tichý, s.r.o. se sídlem na Rudné 32 v Ostravě Vítkovicích, 703 00, ič: 25390121 (dále jen „Auto Tichý“), souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to konkrétně mého jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonního čísla, a to pro evidenční, obchodní a marketingové účely související s činností společnosti Auto Tichý, to vše na dobu trvání účelu zpracování osobních údajů, tj. na neomezenou dobu. Tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat písemným sdělením společnosti Auto Tichý.

2. Dále uděluji ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů, Auto Tichý souhlas s využitím mé e-mailové adresy k zasílání obchodních sdělení s činností společnosti Auto Tichý, a to zejména obchodních sdělení obsahujících informace o aktuálních akcích a o aktuálních nabídkách. Tento svůj souhlas mohu kdykoli odvolat písemným sdělením společnosti Auto Tichý.

Souhlas se zpracováním osobních údajů