Novinky

Peugeot Emotion Day v Ostravě a Havířově se blíží

sdilej
Tisk

Peugeot to jsou emoce. Vy máte nyní jedinečnou možnost nastartovat své emoce za volantem vozu Peugeot. Roadshow s oficiálním názvem Peugeot Emotion Day startuje v Ostravě 7. června (AVION, Rudná 3114/114 Ostrava Zábřeh) a pokračuje v Havířově 10. června (GLOBUS, U Skleníků 1490/24 Havířov). Rezervujte si již nyní testovací jízdu a vyberte si až 3 modely, kterými se chcete projet. Testování vozů nebude jedinou náplní této akce. Součástí budou také soutěže a doprovodné programy.

 

REZERVACE ZDE

 

Losovací soutěž

Jediné co musíte pro zapojení se do soutěže udělat, je vyzkoušet vůz Peugeot a vyplnit krátký dotazník. Ze všech vyplněných dotazníků bude po skončení roadshow vylosováno 15 výherců. Hlavní výhrou je vytříbený neo-retro designový skútr Peugeot TWEET. Kromě této hlavní výhry na vás čeká v rámci losovací soutěže také voucher na pneumatiky CONTINENTAL v hodnotě 10 000 Kč a digitální fotoaparát Nikon Coolpix S7000.

scooter_hp

Peugeot rally simulátor

Komu by se za volant vozu Peugeot nechtělo, může si vyzkoušet alespoň simulátor rally. Ten otestuje vaše řidičské schopnosti na ostré rychlostní zkoušce. Nejrychlejší jezdec celé roadshow získá outdoorovou kameru GoPro HERO.

Peugeot emotion selfie

Jak už název napovídá, vašim úkolem bude vyfotit v testovacím centru PEUGEOT EMOTION DAY originální selfie s vozem Peugeot. Tuto selfie je následně potřeba umístit na zeď fanpage Peugeot Česko na Facebooku (odkaz zde ) a do popisu přidat hashtag: #peugeotselfie. Selfie s největším počtem „To se mi líbí“ získá špičkovou outdoorovou kameru GoPro HERO4 Silver.

 

Také o vaše děti bude postaráno. Pro tyto budoucí řidiče bude připraven dětský koutek a velký skákací hrad. Pro každého návštěvníka roadshow je připraveno občerstvení v příjemném prostředí testovacího centra.

V rámci akce Peugeot Emotion Day můžete využít dodatečnou slevu až 60.000 nad rámec prodejní ceny vozů Peugeot

Více informací a přesná pravidla soutěží najdete na oficiálních stránkách Peugeot. Za celý autosalon Auto Tichý vám přejeme hodně štěstí při soutěžení a pevnou ruku na volantu.


*Podmínkou testovací jízdy je vlastnictví řidičského průkazu po dobu minimálně dvou let.