Novinky

Nový Peugeot 208 – seznamte se

sdilej
Tisk

Nový Peugeot 208

Výrazný design, rozšířená nabídka odstínů karoserie, luxusnější prvky výbavy, nové technologie pro větší pohodlí a bezpečnost a nové úsporné a výkonné motory. To jsou argumenty, která vás přesvědčí o tom, že Nový Peugeot 208 prostě musíte mít. Klidně už dnes. Tento model se tři roky po uvedení na trh dočkal svěžího vzhledu a přichází s výraznějším, sportovnějším a elegantnějším designem, který vás oslní již na první pohled. Díky zářivým barvám, jako je oranžová Power (na obrázku) si můžete být jistí, že vás nikdo nepřehlédne a v šedi každodenního provozu na sebe budete stahovat pozornost.

 

Interiér

Místo pro řidiče je velmi důležitý prvek, a proto je mu věnována náležitá pozornost v rámci Peugeot i Cockpit. Součástí je volant menších rozměrů, zvýšená přístrojová deska a velká dotyková 7” obrazovka. Moderní interiér podtrhuje tvar palubní desky, který originálním způsobem spojuje vzletné a přímočaré křivky. Designéři odvedli skvělou práci a dbali také na detailní prvky. Povrch palubní desky s jemnou grafickou strukturou je na dotyk velmi příjemný. Navíc s doplňky na úpravu interiéru si můžete v kabině vytvořit moderní a kvalitní prostředí vyladěné do nejmenších detailů. Vše je na vaší fantazii.

PEUGEOT_208_interier

Exteriér

PEUGEOT_208_zadni_svetla

Exteriér je v souladu s prvky interiéru. Nový Peugeot 208 se pyšní sportovně elegantní siluetou s energickými a moderními proporcemi a propracovaným stylem. Přední část byla navržena tak, aby působila mohutnějším dojmem s ostřejšími, ale precizně propracovanými rysy. Při pohledu zezadu upoutají pozornost nová zadní světla se třemi řadami diod připomínajících vrypy drápů. Stejně tak, jako si můžete přizpůsobit vašemu stylu interiér, můžete si pohrát také s exteriérem. V tomto směru model nabízí speciální sady, které zahrnují elegantní černě lakované části exteriéru doplněné originálními barevnými efekty.

Bezpečnost

Díky kombinaci kompaktních rozměrů a malému volantu je Nový Peugeot 208 ve městě velmi obratný, snadno ovladatelný a jízda se pro řidiče stává zábavným a inspirativním zážitkem. I v městském provozu musí být zajištěna maximální bezpečnost. Zde přichází na řadu funkce Active City Brake – zařízení, které dokáže zabránit nebo zmírnit následky srážky v městském provozu. Na čelním skle je zabudovaný laserový snímač krátkého dosahu, který umí detekovat překážky, jako je vůz jedoucí ve stejném směru nebo stojící vozidlo.

Nový_PEUGEOT_208_vuz

Systém automaticky aktivuje brzdění na plný výkon, aby zabránil kolizi nebo snížením rychlosti omezil její následky. Dalším bezpečnostním prvkem je ultra lehká struktura karoserie. Ta byla navržena tak, aby byla schopna pohltit maximum energie při různých typech nárazů a minimalizovat následky kolize pro cestující, vůz a ostatní účastníky silničního provozu. V rámci příplatkové výbavy si mohou řidiči pořídit systém Park Assist –  aktivní parkovací asistent umožňující automatické podélné zaparkování a vyjetí z parkovacího místa. Dalším příplatkovým prvkem je couvací kamera, která využívá velký barevný displej a usnadňuje běžné parkovací manévry. Další technické parametry a prvky, které by vás mohli zajímat naleznete zde.

Přesvědčili jsme vás ke koupi? Chcete se o kvalitách vozu přesvědčit na vlastní oči? Nebo si chcete Nový Peugeot 208 rovnou otestovat? V případě zájmu kontaktujte prodejce Peugeot zde.