Novinky

Nový C3 Aircross

sdilej
Tisk

 

 

SUV NOVÉ GENERACE

597x500_SUV_Nouvelle_Génération_C3_Aircross-flou

Nový Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem.
Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů, s LED diodami vytvářejícími světelný podpis.
Zadní postranní okénka, která se objevila již v koncepčním voze C-Aircross, jsou z polykarbonátu a je do nich zabudovaná barevná fólie vytvářející výrazný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. Na palubě tohoto SUV nové generace vás čeká dosud nevídané vysoko posazené sedadlo řidiče.

ROBUSTNÍ A OCHRANNÝ DESIGN

Nový Citroën C3 Aircross zaujme díky propracované krátké a současně vysoké kapotě, jež mu dodává v tomto segmentu jedinečný postoj. Vyzařuje z něj dojem síly a robustnosti, vepředu i vzadu upoutá světelný podpis, karoserie je horizontálně dobře vyvážená, velkorysé tvary nevykazují žádné známky agresivity.
SUV přebírá grafický podpis Citroënu s dvouúrovňovými světly. Dodávají přední masce výraz a jsou nositeli identity podobně jako poslední modely značky.
Na zadní straně upoutají výrazná „ramena“, která zvýrazňují šířku a propracovaný charakter SUV. Zadní světla s 3D efektem odkazují na novou C3 a koncepční vůz C-Aircross.
Nový Citroën C3 Aircross je jako správné SUV opatřen na boku širokými blatníky na úrovni podběhů kol a černými prahovými lištami pro ochranu před drobnými nárazy.

OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU AŽ 520 LITRŮ

597x400_coffre_C3_Aircross

Cestující nejsou omezeni, pokud jde o zavazadla, protože vůz C3 Aircross se může pochlubit největším zavazadlovým prostorem ve svém segmentu a snadnějším přístupem díky širokému vstupu, velkým 5. dveřím a nízkému prahu.
Jeho příkladný objem 410 litrů se může díky posuvné lavici (v maximální poloze vepředu) zvětšit na 520 litrů.
po sklopení zadních sedadel je celková kapacita 1289 litrů.
Praktický Citroën C3 Aircross je také opatřen zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze vertikálně uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné převážet vysoké předměty.
Dalším šikovným prvkem umožňujícím získat rovnou podlahu i se sklopenými opěradly zadních sedadel je podlaha zavazadlového prostoru, která má dvě možné polohy.

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

C3 Aircross se systémem Grip Control® umožňujícím jízdu za jakýchkoliv podmínek, specifickými 16″ nebo 17″ pneumatikami Mud & Snow nabízí opravdu všestranné řízení a je určen pro jakýkoliv typ silnice, bez ohledu na podmínky a povrch.
Systém Grip Control® zvyšující bezpečnost nabízí 5 režimů.
Systém Grip Control® je možné nechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (Písek, 4×4, Sníh, ESP OFF).
Se systémem Grip Control® je spojena funkce Hill Assist Descent, která auto udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.
Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

CENÍK C3 Aircross